Varyap Plaza'da teslimler başladı

Pendik'de hayata geçirdiği Varyap Plaza inşaatını tamamlayan Varyap, ofis ve dükkan teslimlerine başladı

Varyap Plaza'da teslimler başladı

4 Temmuz 2014/Emlakwebtv
İnşaatı tamamlanan Varyap Plaza'da ofis ve dükkan teslimleri başladı. Proje kapsamındaki son ofis ve dükkanlar için 60 aya sıfır faiz kampanyası düzenleyen Varyap, kampanya dahilindeki 69 ila 287 metrekare arasında değişen ofisleri 266 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor. Fiyatlar 1.205.000 TL'ye kadar çıkabiliyor

Toplam 32.000 m² kapalı alana sahip ve 9 kattan oluşan Varyap Plaza Business & Mall, ikinci katından itibaren, panoramik Marmara Denizi ve Adalar manzarası ile sahiplerine eşsiz bir çalışma ortamı sunuyor. İçinde yer alan kafe, restoran, eczane, kuru temizleme, fotokopi merkezi, toplantı salonları, kuaför, yapı ve gıda marketi gibi farklı fonksiyonlarla modern yaşamın tüm gereksinimlerine kolay erişim sağlamayı hedefliyor.

Merkezi lokasyon
Anadolu Yakası’nın ilk A tipi yatay ofis projesi olan Varyap Plaza Pendik, Sabiha Gökçen Havalimanı, Gebze Organize Sanayi Sitesi, Tuzla Tersanesi ve Pendik Marina’ya yakınlığı, E-5 karayolu üzerindeki konumu ve değişik büyüklüklerdeki ofis seçenekleri ile farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için ideal bir seçenek oluyor. Marmaray’ın Anadolu yakasındaki 3 ana aktarma merkezinden olacak Pendik’te yer alan Varyap Plaza, Kadıköy-Kartal metrosunun Pendik’e uzanması, yakınında 250 hektarlık alana kurulan Teknopark, hastane, eğitim ve gayrimenkul yatırımlarıyla hızla değer kazanıyor. Projenin yakınında ayrıca Garanti Bankası,  Yapı Kredi Bankası ve Halk Bankasının operasyon merkezleri bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Varyap
Proje Bilgisi: Varyap Plaza