Varyap Plaza’nın reklamı yatırımcılarından

Varyap’ın Pendik Varyap Plaza projesinin reklam kampanyasının yüzlerini projeden ofis satın alan tüketiciler oluşturuyor

5 Haziran 2012

Pendikte inşa edilen Varyap Plaza Pendik projesi reklam kampanyasıyla da fark yaratmayı amaçlıyor. Reklam filminde projeden ofis satın alan farklı meslek gruplarından kişiler, neden bu projeye yatırım yaptıklarını anlatıyor.
A tipi yatay ofis projesi Varyap Plaza Pendik’te 55 m2’den 325 m2’ye kadar farklı büyüklüklerde 278 adet ofis ve ticari alan bulunuyor. Proje, Sabiha Gökçen Havalimanı, Gebze Organize Sanayi Sitesi, Tuzla Tersanesi ve Pendik Marina’ya yakınlığı, E-5 karayolu üzerindeki konumu ve değişik büyüklüklerdeki ofis seçenekleri ile farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için ideal bir alternatif olmayı amaçlıyor.
Varyap Plaza Pendik’in reklam filminde projede ofis sahibi olan avukat Ahu Günbay ve mali müşavir Zülfü Şeker, ofislerini Varyap Plaza Pendik’e taşıyacaklarını anlatıyor. Milli voleybolcu Gülden Kayalar Kuzubaşoğlu da yatırım amacıyla projeyi tercih ettiğini izleyiciler ile paylaşıyor.  
Üç farklı filmin yer aldığı kampanyanın reklam filmi ve basın ilanları için fotoğraf çekimi aynı gün yapıldı. Serdar Tanyeli yönetmenliğinde PPR stüdyolarında yapılan çekimlerde 30’a yakın kişi görev aldı. Kampanyanın reklam filminin yanı sıra açık hava çalışmaları ile basın ilanları olacak.

Firma Bilgisi: Varyap
Proje Bilgisi: Varyap Plaza