Varyap Plaza Pendik fiyat 270 bin TL

Varyap Plaza Pendik fiyat 270 bin TL’den başlıyor. Projede son 50 ofis, 100 haftada 0 faiz avantajı

Varyap Plaza Pendik fiyat 270 bin TL

emlakwebtv
Satışları büyük ölçüde tamamlanan Varyap Plaza Pendik’te son 50 ofis için 100 haftada 0 faiz kolaylığı ile ödeme avantajı sunuyor.

Varyap Plaza Pendik fiyat
Varyap Plaza Pendik fiyatlar 270 bin TL ile 1,5 milyon TL arasında değişiyor.

Varyap Plaza nerede?
A tipi ofisleri ve alışveriş merkeziyle projenin önümüzdeki yıllarda metro hattının Pendik’e uzanmasıyla daha da çok değer kazanması öngörülüyor. Anadolu Yakası’nın ilk A tipi yatay ofis projesi Varyap Plaza Pendik; Sabiha Gökçen Havalimanı, Gebze Organize Sanayi Sitesi, Tuzla Tersanesi ve Pendik Marina’ya çok yakın mesafede ve E-5 karayolu üzerinde direkt giriş çıkışı ile ofis sahipleri için ideal bir adres seçeneği oluyor. Özellikle yapı ve gıda marketleri, ilaç firmaları, sigorta acenteleri, kargo şirketleri, mali müşavirler, gümrük müşavirleri, avukatlar, doktorlar ve bölgedeki KOBİ’ler; kullanım veya yatırım için Varyap Plaza Pendik’i tercih ediyor.

Varyap Plaza Pendik teslim tarihi?
İstanbul’un yükselen değeri Pendik’te E-5’in üzerinde, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 5 dakika mesafedeki konumu ile birinci sınıf ofis ve mağazalardan oluşan Varyap Plaza Pendik’te teslimlere geri sayım başladı.

Varyap Plaza Pendik’te 55 m²’den 325 m²’ye kadar farklı büyüklüklerde 278 adet ofis ve ticari alan bulunuyor. 
Toplam 43.000 m² kapalı alana sahip ve 9 kattan oluşan Varyap Plaza, ikinci katından itibaren, panoramik Marmara Denizi ve Adalar manzarasına sahip. Plaza’nın en alt 2 katında yer alacak konsept alışveriş merkezinin projeyi daha cazip hale getiriyor. Toplam 10.500 metrekare alana sahip 300 araçlık otoparkı, donanımlı güvenlik sistemiyle ofis sahiplerine birinci sınıf bir ofis ortamı sağlıyor.

Varyap Plaza Pendik iletişim:

www.varyapplaza.com

Varyap Plaza Pendik Satış Ofisi: Barış Caddesi Esenyalı mahallesi Uygar sokak PENDİK/İSTANBUL

Varyap Plaza Pendik Telefon: 444 54 56

Firma Bilgisi: Varyap
Proje Bilgisi: Varyap Plaza