Varyap Plaza Pendik’te geri sayım

Pendik’te inşa edilen Varyap Plaza Pendik’te kaba inşaat tamamlandı ince işler ve dizayn çalışmaları devam ediyor. Ofisler 2013’te sahiplerine teslim edilecek

Varyap Plaza Pendik’te geri sayım

18 Eylül 2012 / emlakwebtv
Anadolu yakasının önemli iş merkezlerinden biri olmaya aday Pendik’te inşa edilen Varyap Plaza Pendik anahtar teslimine hazırlanıyor. Bina içinde ince işler ve iç dizayn konsept çalışmaları devam ederken,  dış cephe için de giydirme çalışmaları başlayacak. Ofisler 2013’te sahiplerine teslim edilecek.
Varyap Plaza Pendik’te 55 m²’den 325 m²’ye kadar farklı büyüklüklerde 278 adet ofis ve ticari alan bulunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı, Gebze Organize Sanayi Sitesi, Tuzla Tersanesi ve Pendik Marina’ya çok kısa mesafede ve E-5 karayolu üzerinde direkt giriş çıkışı ile ofisler için ideal bir adres seçeneği oluyor. Özellikle yapı ve gıda marketleri, ilaç firmaları, sigorta acenteleri, kargo şirketleri, mali müşavirler, gümrük müşavirleri, avukatlar, doktorlar ve bölgedeki KOBİ’ler; kullanım veya yatırım için Varyap Plaza Pendik’i tercih ediyor.
Toplam 43.000 m² kapalı alana sahip ve 9 kattan oluşan Varyap Plaza, ikinci katından itibaren, panoramik Marmara Denizi ve Adalar manzaralı. İçinde kafe, restoran, eczane, kuru temizleme, fotokopi merkezi, toplantı salonları, kuaför, yapı ve gıda marketi yer alıyor.

Firma Bilgisi: Varyap
Proje Bilgisi: Varyap Plaza