Varyap Plaza satılık ofis fiyatları!

Pendik Varyap Plaza kalan son 24 ofisi 258 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Varyap Plaza satılık ofis fiyatları!

2 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Varyap Plaza 32 bin metrekare alan üzerine Pendik’te konumlandırılıyor. Varyap Plaza projesinde son 24 ofis kalmış olup, uygun ödeme seçenekleri ve fiyatlarla satışları devam ediyor. Varyap Plaza satılık ofis büyüklükleri 69 ile 287 metrekare arasında değişiyor. Varyap Plaza projesinin en alt 2 katında bulunan dükkanlar için profesyonel kiralama danışmanlık şirketi ile çalışılarak AVM konseptinde hizmet vermek üzere çeşitli markalarla görüşülüyor.


Pendik Varyap Plaza ofislerinin özellikleri arasında kafe, restoran, eczane, kuru temizleme, fotokopi merkezi, toplantı salonları, kuaför, yapı ve gıda marketi yer alıyor. Varyap Plaza teslim tarihi olarak 30 Haziran tarihi veriliyor.

Varyap Plaza satılık ofis fiyatları
Varyap Plaza satılık ofis olarak son 24 adet kalmış olup, Varyap Plaza satılık ofis fiyatları 258 bin TL ile 1 milyon 205 bin TL arasında değişiyor.

Varyap Plaza ödeme planı
Varyap Plaza satılık ofisleri için 60 aya 0 faiz imkanını alıcılarına sunuyor.

Varyap Plaza nerede?
Varyap Plaza Pendik, Sabiha Gökçen Havalimanı, Gebze Organize Sanayi Sitesi, Tuzla Tersanesi ve Pendik Marina’ya yakın konumda olup, E-5 karayolu üzerinde yer alıyor. Pendik’te yer alan Varyap Plaza, Kadıköy-Kartal metrosunun Pendik’e uzanması, yakınında 250 hektarlık alana kurulan Teknopark’a da oldukça yakın bir noktada konumlandırılıyor.

 

Firma Bilgisi: Varyap
Proje Bilgisi: Varyap Plaza