Varyap Yalıkavak fiyatları 390 bin eurodan başlıyor

Varyap güvencesi ile Bodrum'da hayata geçirilen Varyap Yalıkavak fiyatları 390 bin eurodan başlangıç gösteriyor

Varyap Yalıkavak fiyatları 390 bin eurodan başlıyor

Varyap güvencesi ile Bodrum'da hayata geçirilen Varyap Yalıkavak fiyatları 390 bin eurodan başlangıç gösteriyor. Varyap'ın Bodrum'daki ikinci projesi olan Varyap Yalıkavak, Tilkicik Koyu'nda yer alıyor. 

Lansman öncesi yoğun ilgiyle karşılaşılan projede öncelikli olarak 23 dairenin bulunduğu bir blok satışa sunuldu. 12 dairenin satışları da tamamlandı. 

Toplam 60 konuttan oluşan Varyap Yalıkavak projesinde alanları 70 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen büyüklüklerde 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire tipleri bulunuyor. 22 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Varyap Yalıkavak projesinde teslimlerin 2018 yılında yapılması bekleniyor. 

Varyap Yalıkavak fiyatları 390 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede konut sahibi olmak isteyenler 3 farklı ödeme seçeneği ile kolaylık sağlanıyor. Projede fiyatlar ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Varyap Yalıkavak projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness, iskele, deniz manzarası ve güvenlik bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Varyap
Proje Bilgisi: varyap yalıkavak