Varyap Yalıkavak'ta 30 Eylül'de lansmana çıkıyor

Varyap güvencesi ile Bodrum Yalıkavak'ta hayata geçirilen Varyap Yalıkavak'ta 30 Eylül'de lansmana çıkıyor

Varyap Yalıkavak'ta 30 Eylül'de lansmana çıkıyor

Varyap güvencesi ile Bodrum Yalıkavak'ta hayata geçirilen Varyap Yalıkavak'ta 30 Eylül'de lansmana çıkıyor. Varyap'ın Bodrum'daki ikinci projesi olan Varyap Yalıkavak, son dönemin en popüler bölgesi Tilkicik Koyu'nda hayat bulunuyor. 

Lansman öncesi satışta

Lansman öncesi satışların başladığı projede öncelikli olarak 23 dairenin bulunduğu blok satışa sunuldu. 12 dairenin satışları ise tamamlandı. Varyap Yalıkavak projesinde yer alan diğer dairelerin satışlarının ise 2017 yılında başlaması bekleniyor. 

2018 yılı Haziran ayında teslim edilmesi planlanan Varyap Yalıkavak projesi toplam 55 adet daireden meydana geliyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde büyüklükleri 65 metrekare ila 192 metrekare arasında değişen daireler bulunuyor. 

392 bin eurodan başlayan fiyatlarla

Varyap Yalıkavak fiyatları ise 392 bin eurodan başlangıç gösteriyor. Projede konut sahibi olmak isteyenlere farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. Proje ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

30 Eylül'de tanıtımı yapılacak

Varyap Yalıkavak projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark bulunuyor. 30 Eylül'de tanıtımı yapılacak olan projede detayların lansmanda açıklanması bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Varyap
Proje Bilgisi: varyap yalıkavak