“Vat The Fest” Notebook defilesi sokağa taşıyor

Vatan Bilgisayar, Türkiye'nin ilk ve tek notebook festivali olan "Vat The Fest"in dördüncüsünü bu yıl Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde gerçekleştirecek

“Vat The Fest” Notebook defilesi sokağa taşıyor

16 Eylül 2013 / emlakwebtv
Türkiye’nin ilk notebook festivali “Vat The Fest” sokağa çıkıyor. Vatan Bilgisayar’ın düzenlediği Vat The Fest, inanılmaz show’lar ve kanatlı mankenlerin tanıtacağı en yeni notebookların yer aldığı görkemli programı ile 20 Eylül 2013 Cuma günü Nişantaşı Meydanı’nda saat 19:00’da başlıyor.

“Vat The Fest” bu kez Nişantaşı’nda
Vatan Bilgisayar, Türkiye'nin ilk ve tek notebook festivali olan "Vat The Fest"in dördüncüsünü bu yıl 20 Eylül 2013 tarihinde 19:00-23:00 saatleri arasında Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde gerçekleştirecek.

Teknoloji, Show’la birleşiyor
Bu yıla kadar özel mekanlarda düzenlenen festival bu yıl ilk kez sokağa taşınarak binlerce teknoloji severi ağırlamaya hazırlanıyor. Genç, eğlenmeyi seven, teknolojiyi takip eden binlerce kişiye ev sahipliği yapmaya hazırlanan "Vat The Fest Vol 4"de teknoloji tutkunlarını Vatan Notebook Defilesi, dans gösterileri, DJ performansları, sürpriz yarışmalar ve özel şovlar bekliyor.

Dünyanın en teknolojik festivalinde; Acer, Asus, Casper, Dell, Exper, HP, Intel, Lenovo, LG, Norton, Packard Bell, Samsung ve Sony gibi önde gelen markalar Vat The Fest Vol 4'e özel stantlarında en son ürünlerini sergileyecekler.