Vazo Kule Maltepe fiyatları 360 bin TL!

Dap Yapı Vazo Kule Maltepe fiyatları 2014 Mart ayı güncellemelerine göre 360 bin liradan başlıyor

Vazo Kule Maltepe fiyatları 360 bin TL!

18 Mart 2014 / Emlakwebtv
Vazo Kule Maltepe’de DAP Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 99 adet ofis, 1 adet ticari birim ve 289 adet rezidans daireden meydana gelen Vazo Kule Maltepe projesi, stüdyo, 1+1 ve 2+1 dairelerden meydana geliyor. Vazo Kule satılık daire büyüklükleri ise 35 metrekare ile 90 metrekare arasında değişiyor. Vazo Kule Maltepe proje özellikleri arasında da çocuk oyun alanları, açık - kapalı otopark,  buhar odası, dinlenme alanları, Türk hamamı, spor alanları, fitness center ve havuz bulunuyor.

DAP Yapı Vazo Kule fiyatları 2014 Mart ayı güncellemelerine göre; 360 bin liradan başlıyor. Vazo kule Maltepe ödeme planı kapsamında ise yüzde 50 peşin geri kalanı banka kredisi kullanılarak konut sahibi olma imkanı sağlanıyor. Ayrıca Vazo Kule Maltepe’de kişiye özel ödeme seçenekleri de yer alıyor.

Vazo Kule Maltepe nerede?
İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’de inşa edilen Vazo Kule projesi, Ankara Yolu üzerinde Maltepe Köprüsü’nün hemen yanında yer alıyor. Maltepe Metro durağına yürüme mesafesinde bulunan Vazo Kule adres bilgileri şöyle: Altayçeşme Mah. Çam Sokak No:16 Maltepe - İstanbul

Vazo Kule Maltepe iletişim bilgileri
Telefon: 444 33 39
Web adresi: www.dapvazokule.com

Vazo Kule projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.