Vazo Kule nerede

Dap Yapı projesi olan Vazo Kule Maltepe'de hayata geçiyor

Vazo Kule nerede

Dap Yapı projesi olan Vazo Kule Maltepe'de 3 blok şeklinde konumlandırılıyor. Vazo Kule teslim tarihi olarak da 2015 yılı veriliyor. Vazo Kule 19 - 22 katlı 3 blok şeklinde tasarlanmakta olup, 1+0, 1+1, 2+1daireler Vazo Kule'de yer alıyor. İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Vazo Kule 289 rezidans, 99 ofis ve 11 adet dükkandan meydana geliyor. Maltepe Vazo Kule projesi kapsamında yer alan daireler 1+0'lar single, 1+1'ler suit ve 2+1'ler grand suit olarak adlandırılıyor. Vazo Kule satılık daire büyüklükleri ise 35 metrekareden başlıyor.

Vazo Kule nerede?
Maltepe Carrefour, Neomarin, Pendorya, Maltepe Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesine oldukça yakın konumda inşa edilen Dap Vazo Kule E-5 yoluna, metroya 600 metre, sahil yoluna 800 metre, Bağdat Caddesi'ne 5 dakika,Adliye Sarayı'na 2 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 10 kilometre, Pendik Marintürk'e 5 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

vazo kule nerede 

Vazo Kule yol tarifi
Ankara Yolu üzerinden tüm İETT, metro, minibüs hatları Dap Vazo Kule projesine yürüme mesafesinde konumlandırılıyor. Kartal-Kadıköy metro hattı üzerinden Maltepe durağında inildiği takdirde 2 dakikalık yürüme mesafesi ile projeye ulaşılıyor. Bunun dışında Kadıköy, Ataşehir, Tuzla, Mecidiyeköy gibi daha birçok noktadan kalkan ve E-5 üzerinden yoluna devam eden İETT hatları da Maltepe durağından geçiyor.

Vazo Kule iletişim bilgileri
Adres:
Altayçeşme Mah., Çam Sk No:16, Feyzullah/İstanbul
Telefon: 444 33 39 Adres: Altayçeşme Mah., Çam Sk No:16, Feyzullah/İstanbul