Vazo Kule projesi

Vazo Kule projesi Maltepe'de 3 blok şeklinde yükseliyor

Vazo Kule projesi

Dap Yapı projesi olan Vazo Kule projesi Maltepe'de 3 blok şeklinde yükseliyor. Vazo Kule 19 - 22 katlı 3 blok şeklinde tasarlanıyor. 1+0, 1+1, 2+1dairelerin yer aldığı Vazo Kule İstanbul Anadolu Yakasında bulunuyor. Vazo Kule 289 rezidans, 99 ofis ve 11 adet dükkandan meydana geliyor.

Maltepe Vazo Kule projesi kapsamında yer alan daireler 1+0'lar single, 1+1'ler suit ve 2+1'ler grand suit olarak adlandırılıyor. Vazo Kule projesi satılık daire büyüklükleri ise 35 metrekareden başlıyor. Vazo Kule teslim tarihi olarak da 2015 yılı veriliyor.

Vazo Kule nerede?
Sabancı Üniversitesi, Maltepe Carrefour, Neomarin, Pendorya, Maltepe Üniversitesi, Okan Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesine oldukça yakın konumda hayata geçirilip inşa edilen Dap Vazo Kule E-5 yoluna, metroya 600 metre, sahil yoluna 800 metre, Bağdat Caddesi'ne 5 dakika,Adliye Sarayı'na 2 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 10 kilometre, Pendik Marintürk'e 5 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Vazo Kule yol tarifi
Ankara Yolu üzerinden tüm İETT, metro, minibüs hatları Dap Vazo Kule projesine yürüme mesafesinde konumlandırılıyor. Kartal-Kadıköy metro hattı üzerinden Maltepe durağında inildiği takdirde 2 dakikalık yürüme mesafesi ile projeye ulaşılıyor. Bunun dışında Kadıköy, Ataşehir, Tuzla, Mecidiyeköy gibi daha birçok noktadan kalkan ve E-5 üzerinden yoluna devam eden İETT hatları da Maltepe durağından geçiyor.

Vazo Kule iletişim bilgileri
Adres: Altayçeşme Mah., Çam Sk No:16, Feyzullah/İstanbul
Telefon: 444 33 39 Adres: Altayçeşme Mah., Çam Sk No:16, Feyzullah/İstanbul