Vazo Kule satılık daire fiyatları!

Son güncellemelere göre Vazo Kule satılık daire fiyatları haberimiz detayında yer alıyor

Vazo Kule satılık daire fiyatları!

Vazo Kule Maltepe’de Dap Yapı tarafından inşa ediliyor. 289 adet rezidans ve 99 adet ofisten meydana gelen Vazo Kule projesi daire sahiplerine gösteri adası, spor adası, hobi adası, eğlence ve rekreasyon adası, yarış pisti, kumsal, kafeterya ve restoran gibi imkanlar sunuyor. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı Vazo Kule’de bulunan tüm ofislerin satışları tamamlandı.

Vazo Kule satılık daire fiyatları Temmuz ayı güncellemelerine göre ise 421 bin TL ile 750 bin TL arasında değişiyor ve Vazo Kule ödeme planı kapsamında konut sahibi olmak isteyenlere özle seçenekler sunuluyor.

Vazo Kule nerede?
Maltepe Carrefour, Neomarin, Pendorya, Maltepe Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesine oldukça yakın konumda inşa edilen Dap Vazo Kule E-5 yoluna, metroya 600 metre, sahil yoluna 800 metre, Bağdat Caddesi'ne 5 dakika,Adliye Sarayı'na 2 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 10 kilometre, Pendik Marintürk'e 5 kilometre uzaklıkta yer aldı.

Vazo Kule nasıl gidilir?
Ankara Yolu üzerinden tüm İETT, metro, minibüs hatları Dap Vazo Kule projesine yürüme mesafesinde konumlandırılıyor. Kartal-Kadıköy metro hattı üzerinden Maltepe durağında inildiği takdirde 2 dakikalık yürüme mesafesi ile projeye ulaşılıyor. Bunun dışında Kadıköy, Ataşehir, Tuzla, Mecidiyeköy gibi daha birçok noktadan kalkan ve E-5 üzerinden yoluna devam eden İETT hatları da Maltepe durağından geçiyor.

Vazo Kule iletişim bilgileri
Adres: Altayçeşme Mh. Çam Sokak No:16 Maltepe/İstanbul
Telefon: 444 33 39

Vazo Kule projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.