Ve Güneşli’de 3 bin TL fırsatı devam ediyor

Markalı konut projeleriyle çehresi yenilenen Güneşli, Ve Güneşli projesinin bayrama özel avantajlı fiyatlarıyla hareketleniyor

Ve Güneşli’de 3 bin TL fırsatı devam ediyor

22 Ekim 2012 / emlakwebtv
İkinci Maslak olmaya aday Güneşli bölgesi, markalı konut projeleri sayesinde hızla değişip, dönüşmekle kalmıyor, yatırımcısına da hızlı ve yüksek kar avantajı yaratıyor. Birbiri ardına yapılan rezidanslarla dikey bir yapılaşma örneği gösteren bölgede, Keleşoğlu, Depar Teknik Yapı ve Teleset Mobilya işbirliğiyle hayata geçirilen Ve Güneşli projesi, hem konfordan hem de doğallıktan vazgeçmek istemeyen konut alıcılarının yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Bayrama özel yüzde 5 indirim
10, 11, 12 katlı üç blok üzerinde 214 daireden ve ticari ünitelerden oluşan Ve Güneşli projesinde 1+0’dan 3+1’e kadar farklı daire tipleri bulunuyor. Proje bayram döneminde süren ve lansmana kadar devam edecek fiyat avantajlarıyla yatırımcısına çifte bayram yaşatma fırsatı sunuyor. Metrekare fiyatlarının 3 bin - 4 bin 500 TL arasında değiştiği projede lansman dönemine kadar yüzde 3-5 arasında değişen indirim fırsatlarıyla bayram dönemini karlı bir yatırım fırsatına çeviriyor.

Lansman sonrası fiyatların artacağının ve önümüzdeki 2 yıl içinde bölgedeki en düşük metrekare fiyatlarının 5 bin TL’den başlayacağını dile getiren başladığını dile getiren Depar Teknik Yapı yönetim kurulu üyesi ve konsorsiyum sözcüsü Ahmet Fırat, “Güneşli her geçen gün değerlenen bir lokasyon. Yerli ve yabancı yatırımcının ilgisi büyük. İstanbul’un en hızla değerlenen bölgesinde, sıra dışı ve şık bir projede erken dönem avantajlarıyla yer almak isteyen konut alıcılarını bekliyoruz” dedi.

Proje Bilgisi: Ve Güneşli