Vefa BAU Fuarı'na katıldı

Vefa, 2015 yılının ilk yurtdışı fuarı olarak Almanya'daki BAU Fuarı'na katıldı.

Vefa BAU Fuarı'na katıldı

Dünyadaki yeni gelişmeleri takip etmek, ticari işbirlikleri kurmak ve yenilikçi ürünlerini uluslararası pazarlara sunmak için her yıl yurtdışı fuarlarına katılmaya önem veren Vefa Holding'in, bu yıl ilk yurtdışı fuarı BAU 2015 oldu.

Mimarlık ve yapı malzemeleri fuarı: BAU
Dünyanın lider mimarlık, yapı ve inşaat malzemeleri fuarı olarak nitelenen BAU Fuarı'na katılan Vefa, ön üretimli yapılar alanında ürettiği çözümleriyle ön plana çıktı.

Dünya yapı sektörünün buluşma noktası BAU 2015 Fuarı, Almanya'nın Münih şehrinde 19-24 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirildi. Her yıl ortalama 2 bin firmayı ağırlayan ve 230 bine yakın profesyonel katılımcının ziyaret ettiği fuar, iki yılda bir düzenleniyor. Sektörde yeni işbirlikleri kurulması ve yeni bilgiler edinmek için ideal bir platform olan fuara düzenli olarak katılan Vefa, ön üretimli yapı çözümlerini dünya yapı sektörünün beğenisine sundu.

Ziyaretçilerini B2 holündeki standında ağırlayan Vefa, fuarda, ana faaliyet alanını oluşturan ve entegre bir şeklinde sunabildiği ön üretimli yapı çözümlerinden prefabrike yapılar, hafif çelik yapılar ve yapısal çelik sistemle ürettiği yapıları ile yer aldı. Büyük ilgi gören Vefa standını, özellikle Rusya, Beyaz Rusya, İran, Katar, Dubai, Suudi Arabistan, Güney Afrika, İsrail, Mısır, Meksika, Şili gibi ülkelerden sektör temsilcileri ziyaret etti.