Vefa Holding 25. yılını kutladı

Vefa Holding kuruluşunun 25. yılını görkemli bir etkinlikle kutladı. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Güner, 2020 yılında sektörün en büyük ve lider oyuncusu olmayı hedeflediklerini açıkladı

Vefa Holding 25. yılını kutladı

Vefa Holding kuruluşunun 25. yılını bir dizi etkinlikle kutladı. Yaklaşık 400 davetlinin katıldığı kutlamalara siyaset ve ekonomi dünyasının önemli isimleri katılım gösterdi. 

Vefa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Güner, etkinlikte yaptığı konuşmada 1990 yılında kurulan şirketin 25 yıl önce yaşamı zenginleştirmek ve yeni değerler üretmek amacıyla yola çıktıklarını hatırlattı. Güner, sektörde çok sayıda ilki gerçekleştirdiklerini ve sektöre ve ülkeye önemli katkılar sunduklarını belirterek: "En güçlü olduğumuz ön üretimli yapıların yanına yapı malzemeleri, enerji, teknoloji ve gayrimenkul alanlarını da ekledik. Şimdi bu faaliyet alanlarımızla en iyiye talip olmayı sürdürüyoruz..." ifadelerini kullandı. 

Yapı malzemeleri sektörünün okulu: Vefa Holding
25 yıllık faaliyet süresince sektörün okulu olduklarını ve çok sayıda eğitim verdiklerini vurgulayan Orhan Güner, geliştirilen ürünlerin yüksek lisans ve doktora tezlerine konu olduğunu belirtti. Güner:

"Her zaman en basit afet barınağından en konforlu kalıcı yapılara kadar insan doğasına uygun yapılar üretmeyi hedefledik. Bugün itibariyle dünyadaki her kıtada, her türlü iklim koşulunda başarıyla test ettiğimiz malzemeleri ve yapıları üretmiş durumdayız..." dedi.