Vefa Ödülleri Gecesi’nde duygulu anlar

Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, “Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir’’ sloganıyla devlet adamı, bürokrat ve işadamlarını ödüllendirdi

Vefa Ödülleri Gecesi’nde duygulu anlar

7 Mart 2013 / emlakwebtv
Gecede önemli isimlere başarı beratları ile vefa şilti takdim edildi
Vefa Ödülleri Gecesinde, sözcülüğünü TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak’ın yaptığı ve icra kurulunda TÜGİAD Ankara Şube Başkanı Barış Aydın, Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Başkanı Nezih Allıoğlu, Ankara Fenerbahçeli İşadamları ve Yöneticiler Derneği Başkanı Selçuk Karakaya ile Koordinatöre üye Altan Palabıyıkoğlu’nun yer aldığı Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, Türkiye’ye üstün hizmetleri nedeniyle devlet adamı, bürokrat ve iş adamlarına Asrın Park Hotel’de üstün hizmet ve başarı beratları ile vefa şilti takdim etti.

Çalışmalarınızı feyz alarak yolumuza devam ediyoruz
Gecenin sonunda Veli Sarıtoprak, katkılarından dolayı herkese teşekkür ettikten sonra TÜGİAD Ankara Başkanı Barış Aydın’ı konuşmak üzere kürsüye davet etti. Duygulu bir akşam yaşadıklarını dile getiren Aydın, şunları söyledi: “Sevgili büyüklerim, bugün burada bulunmaktan çok mutluyum. Genç iş adamları olarak yaptıklarınızı ve çalışmalarınızı feyz alarak yolumuza devam ediyoruz. Türkiye için hep en iyisini istedik ve sorumluluk almaktan kaçınmadık. Ülkemize katkılarınızdan dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Gecede ayrıca, kanaat önderleri, akil adamlar listesi içinde eski Başbakan Yıldırım Akbulut ile Ferruh Bozbeyli, Ali Coşkun, Oltan Sungurlu, Rüşdü Kazım Yücelen, Recai Kutan, Fehim Adak, Mehmet Yazar, Prof.Dr. Ekrem Pakdemirli, Tahir Köse, Hikmet Çetin gibi eski siyasetçiler ile İlhan Cavcav, Ahmet Çavuşoğlu gibi  iş dünyasının kıdemlileri yer aldı. Vefa Ödülleri Gecesi toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.