Vefa Residence fiyatları 1 milyon 750 bin TL!

Dinamik Yapı güvencesiyle yükselen Vefa Residence fiyatları 1 milyon 750 bin TL'den başlıyor

Vefa Residence fiyatları 1 milyon 750 bin TL!

Dinamik Yapı güvencesiyle yükselen Vefa Residence fiyatları 1 milyon 750 bin TL'den başlıyor. İstanbul Kadıköy Fenerbahçe'de hayat bulan Vefa Residence projesi 27 konutluk butik bir proje olarak inşa ediliyor. Proje, Bağdat Caddesi ve Cemil Topuzlu caddelerine paralel olarak konumlanıyor. 

Kafe, restorant ve eğlence merkezlerine olan yakınlığı ile dikkat çeken proje aynı zamanda E-5 ve E-6 yollarına kolay ulaşımın sağlanabildiği bir noktada. Kentsel dönüşüm projesi olarak yükselen Vefa Residence projesi Dinamik Yapı imzası taşıyor. Projeden ev sahibi olanlar ise Kalamış Yat Limanı'na yürüyerek gidebilecek. 

Vefa Residence fiyatları 1 milyon 750 bin TL ila 5 milyon 750 bin TL arasında değişen fiyatlara sahip. Ev almak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Vefa Residence projesinde kiralık daire fiyatlarının ne kadar olacağı henüz bilinmiyor. Proje genellikle oturum amaçlı ev arayanlar tarafından tercih ediliyor. 

Vefa Residence fiyatları 1 milyon 750 bin TL!

Zemin+14 katlı tek bloktan oluşan Vefa Residence bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde alanları 122 metrekare ila 280 metrekare arasında değişen 27 adet daireden oluşan Vefa Residence projesinde daireler hemen teslim durumunda. 

Açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, deniz manzarası, adalar manzarası, sauna ve kameralı güvenlik gibi sosyal donatı alanlarının bulunduğu Vefa Residence projesinin daireleri ankastre ürünler ile teslim ediliyor. Projenin dairelerin aynı zamanda ısı pay ölçer, split klima ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Dinamik Yapı
Proje Bilgisi: Vefa Residence