Velvet Towers Kadıköy'de Fiyatlar Belirlendi

Palma D'oro May İnşaat imzası ile Kadıköy'de yükselecek olan Velvet Towers fiyatları belli oldu. Projede daire fiyatları 385 bin TL

Velvet Towers Kadıköy'de Fiyatlar Belirlendi

Palma D'oro May İnşaat imzası ile Kadıköy'de yükselecek olan Velvet Towers fiyatları belli oldu. Projede daire fiyatları 385 bin TL.

İstanbul Fikirtepe'de hayata geçirilecek olan Velvet Towers projesi 24 bin metrekare alan üzerinde konumlanacak. 1250 adet dairenin yer alacağı projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. 

Ocak 2018'de teslim edilmesi planlanan Velvet Towers Fikirtepe, 250 milyon TL yatırım değerine sahip. 26 katlı 3 bloktan oluşan projenin yüzde 75'i sosyal alanlar için ayrılacak. 

Kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilecek olan Velvet Towers Kadıköy projesinde daire büyüklükleri 40 metrekare ile 135 metrekare arasında değişiyor. Projede aynı zamanda 12 adet ve 430 metrekare büyüklüğe sahip penthause daireler yer alıyor. 

Şubat ayında çalışmalarına başlanacak olan projenin teslimleri 2018 yılında yapılacak. Ekşioğlu Evrensel Grup şirketi Palma D'oro May daha önce Taşdelen Palma D'oro May, Ümraniye ekşioğlu Evrensel 1, Evrensel 2 Paradice City ve Ataşehir La Maison gibi projelere imza atmıştı. 

Bugün yapılan basın toplantısında konuşan Palma D'oro May İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Ekşi, projenin lokasyonu açısında oldukça avantajlı bir noktada olduğunu söyleyerek sosyal donatılarının zenginliğine dikkat çekti. Projenin sosyal donatıları içerisinde açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, hamam ve hobo - oyun salonları yer alıyor. 

Velvet Towers iletişim bilgileri
Adres : Eğitim Mahallesi Muratpaşa Caddesi Göztepe - Kadıköy - İstanbul 
Telefon numarası : 444 0 292
Web adresi : www.velvettowers.com
E-posta adresi : info@velvettowers.com

 

Firma Bilgisi: Palmadoro May Inşaat Ile Ekşioğlu
Proje Bilgisi: Velvet Towers