Venedik ofisleri satışa çıktı!

Venedik ofisleri bugün düzenlenen basın lansmanı ile birlikte satışa sunuldu

Venedik ofisleri satışa çıktı!

24 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Via Properties & Gürsoy Yatırım Ortaklığı ile hayata geçirilen Viaport Venezia İstanbul Gaziosmanpaşa’da yer alıyor. Projede bulunan konutların yüzde 85’i satışı tamamlanmış olup, 221 adet daireden meydana gelen Venedik ofislerinin etabı satışa sunuluyor. Venedik ofislerinin şimdiye kadar yüzde 35’i için ön talep toplanmış olup, ofislerin tavan yüksekliği 3.30 metre şeklinde inşa ediliyor. Ayrıca Venedik ofis büyüklükleri 53 metrekare ile 202 metrekare arasında değişiyor.

Toplam 25 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan ofislerin teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor. Viaport Venezia Venedik ofis satış fiyatları ise 329 bin TL ile 1 milyon 300 bin TL arasında değişiyor. Venedik ofis sahibi olanlar ise SPA ve fitness gibi imkanlardan faydalanabiliyor.

Venedik ofisleri nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Venedik ofisleri, Gaziosmanpaşa bölgesinde konumlandırılıyor. Habipler-Topkapı tramvay hattına yürüme mesafesinde yer alan Viaport Venezia Venedik ofisleri, Mecidiyeköy-Mahmutbey metro istasyonu ve TEM’e yürüme mesafesinde hayata geçiriliyor.

Venedik ofisleri iletişim bilgileri
www.venedikofisleri.com
444 8 842