Venedik Sarayları 2014 fiyatları!

Venedik Venezia projesinin etaplarından biri olan Venedik Sarayları'nda fiyatlar 329 bin TL'den başlıyor

Venedik Sarayları 2014 fiyatları!

10 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Gaziosmanpaşa Venedik Sarayları projesi Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı ile hayata geçiriliyor. 82 bin metrekare alan üzerinde bulunan Venedik Sarayları projesi, Venedik Venezia’nın bir bloğu olarak yer alıyor. Dome Mimarlık tarafından tasarlanan Venedik Sarayları’nda 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. Venedik Sarayları satılık daire büyüklükleri 64 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiyor. Gaziosmanpaşa Venedik Sarayları projesinden daire sahibi olanlara yürüyüş yolları, su kanalları, büyük meydanlar, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi tüm sosyal olanakları sunulurken, proje kapsamında bulunan su kanalları ile birlikte gondollarla tur yapabilme imkanı da sağlanıyor.

Venedik Sarayları teslim tarihi 2015 Mayıs ayı veriliyor. Venedik Sarayları satılık daire fiyatları ise 2014 Nisan ayı itibari ile 329 bin TL'den başlıyor. Venedik Sarayları ödeme planı kapsamında da banka kredisi imkanı konut alıcıları için sağlanıyor.

Venedik Sarayları nerede?
TEM Otoyolu’nun hemen yanında yer alan Viaport Venezia, Eski Edirne Asfaltı üzerinde, Habipler-Topkapı tramvay hattına çok yakındır. Proje aynı zamanda yeni yapılacak Mecidiyeköy-Havalimanı arası metro hattından direkt bağlantılıdır.

Topkapı geçildikten sonra Vatan ve Şehitlik durakları sırasıyla takip ediliyor. Mahmutbey ve Kabataş arasındaki Metris kavşağına dönüldüğünde Gaziosmanpaşa Viaport Venezia projesine ulaşılmış oluyor.

Venedik Sarayları iletişim bilgileri
Web: http://venediksaraylari.com/
Telefon: 0212 618 10 84

 

Viaport Venezia projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Proje Bilgisi: Venedik Sarayları