Venedik Sarayları ödeme planı

Gaziosmanpaşa'da yer alan Venedik Sarayları ödeme planlarıyla dikkat çekiyor

Venedik Sarayları ödeme planı

Gaziosmanpaşa Venedik Sarayları 82 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Toplam 2 bin 200 konutun bulunduğu Venedik Sarayları satılık daire büyüklükleri 64 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiyor. 5 kuleden meydana gelen Venedik Sarayları’nda ofisler de bulunuyor. Venedik Sarayları 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşuyor. 4 yıldızlı otel ile beraber alışveriş merkezinin de yer aldığı Venedik Sarayları DOME Mimarlık tarafından tasarlanıyor.

Venedik Sarayları özellikleri arasında sahiplerine Türk hamamı, sauna, buhar odası, jakuzi gibi hizmetleri sunarken; fitness merkezi, yürüyüş parkuru, dinlenme odaları, restoran ve cafe alanları, çocuk parkları ve gondollar da bulunuyor.

Venedik Sarayları ödeme planı
2.5 milyar TL yatırım bedeline sahip olan Venedik Sarayları ödeme planı kapsamında yüzde 5’ini peşinat olarak ödeyip geri kalan yüzde 75’in bir yıl sonra ödenmeye başladığı, kalan yüzde 20'nin ise teslimatta ödendiği çok cazip bir kredilendirme sistemi sunuluyor. Ayrıca banka faiz oranlarının bir miktar yükselmesine karşın, satış ofisinde kampanya kapsamında çok cazip oranlar veriliyor.

Venedik Sarayları nerede?
Gaziosmanpaşa’da yer alan Venedik Sarayları projesi TEM Otoyolu’nun hemen yanında konumlandırılıyor. Esenler Otogarı'na 5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 15 kilometre, Boğaz Köprüsü'ne 18 kilometre, Mecidiyeköy'e 17 kilometre ve Maslak İTÜ'ye 14 kilometre uzaklıkta yer alan Venedik Sarayları ulaşım aksları açısından büyük kolaylık sağlıyor. Topkapı geçildikten sonra Vatan ve Şehitlik durakları sırasıyla takip ediliyor. Mahmutbey ve Kabataş arasındaki Metris kavşağına dönüldüğünde Gaziosmanpaşa Venedik Sarayları projesine ulaşılmış oluyor. Son olarak ise Venedik Sarayları metro hattı Mecidiyeköy - Mahmutbey metrosunun inşaatı Venedik Sarayları Satış Ofisi’nin bulunduğu noktada çalışmaları devam ediyor.

Venedik Sarayları iletişim bilgileri
444 8 842

 

Proje Bilgisi: Venedik Sarayları