Venedik Sarayları satılık daire fiyatları

Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Venedik Sarayları fiyatları 419 bin TL'den başlıyor

Venedik Sarayları satılık daire fiyatları

Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Venedik Sarayları 82 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. Venedik Sarayları projesi 2.5 milyar TL yatırım bedeline sahip olup, 5 kule şeklinde tasarlanıyor. 2 bin 200 konutun bulunduğu Venedik Sarayları projesinde yer alan daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde inşa ediliyor. Venedik Sarayları satılık daire büyüklükleri ise 64 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiyor.

Venedik Sarayları'nın detayları için tıklayınız

Venedik Sarayları

Venedik Sarayları özellikleri
Dome Mimarlık tarafından tasarlanan Venedik Sarayları özellikleri şöyle;
-Türk hamamı
-Sauna
-Buhar odası
-Jakuzi
-Dinlenme odaları
-Fitness merkezi
-Yürüyüş parkuru
-Restoran ve cafe
-Çocuk parkları
-Gondol
-Yüzme havuzu

Venedik Sarayları

Venedik Sarayları fiyatları
Son güncellemelere göre Venedik Sarayları fiyat listesi şöyle;
1+1 75 metrekare 419 bin TL'den,
2+1 105 metrekare 611 bin TL'den,
3+1 183 metrekare 949 bin TL'den,
4+1 228 metrekare 1 milyon 305 bin TL'den,

Venedik Sarayları ödeme planı
Venedik Sarayları'ndan daire sahibi olmak isteyenler için, sadece daire bedelinin yüzde 5'ini peşinat olarak ödeyip geri kalan yüzde 75'in bir yıl sonra ödenmeye başladığı, kalan yüzde 20'nin ise teslimatta ödendiği çok cazip bir kredilendirme sistemi sunuluyor. Ayrıca banka faiz oranlarının bir miktar yükselmesine karşın, satış ofisinde kampanya kapsamında çok cazip oranlar veriliyor.

Venedik Sarayları

Venedik Sarayları nerede?
Gaziosmanpaşa'da yer alan Venedik Sarayları projesi TEM Otoyolu'nun hemen yanında konumlandırılıyor. Esenler Otogarı'na 5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 15 kilometre, Boğaz Köprüsü'ne 18 kilometre, Mecidiyeköy'e 17 kilometre ve Maslak İTÜ'ye 14 kilometre uzaklıkta yer alan Venedik Sarayları ulaşım aksları açısından büyük kolaylık sağlıyor. Topkapı geçildikten sonra Vatan ve Şehitlik durakları sırasıyla takip ediliyor. Mahmutbey ve Kabataş arasındaki Metris kavşağına dönüldüğünde Gaziosmanpaşa Venedik Sarayları projesine ulaşılmış oluyor. Son olarak ise Venedik Sarayları metro hattı Mecidiyeköy - Mahmutbey metrosunun inşaatı Venedik Sarayları Satış Ofisi'nin bulunduğu noktada çalışmaları devam ediyor.

Venedik Sarayları iletişim bilgileri
444 8 842

 

Proje Bilgisi: Venedik Sarayları