Venedik Sarayları son durum

Venedik Sarayları çalışmaları devam etmekte olup, proje bünyesindeki AVM kapılarını açtı

Venedik Sarayları son durum

Venedik Sarayları satılık daire büyüklükleri 64 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiyor. 82 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Venedik Sarayları 2 bin 200 konuttan meydana geliyor.

Via Properties&Gürsoy Ortak Girişimi ile hayata geçirilen Venedik Sarayları DOME Mimarlık tarafından tasarlanıyor. Venedik Sarayları 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Venedik Sarayları daire büyüklükleri 64 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiyor. Venedik Sarayları bünyesinde bir de AVM barındırıyor. AVM içerisinde toplam 200 mağaza yer alıyor.

Venedik Sarayları konut sahiplerine Türk hamamı, Sauna, Buhar odası, jakuzi, Dinlenme odaları, Fitness merkezi, Yürüyüş parkuru, Restoran ve cafe, Çocuk parkları, Gondol, Yüzme havuzu gibi hizmetler sunuyor.

Venedik Sarayları son durum
Venedik Sarayları son durum detaylarını haberlerimizi takip ederek öğrenebilir ya da Venedik Sarayları satış ofisini arayabilirsiniz.

Venedik Sarayları nerede?
Venedik Sarayları İstanbul Gaziosmanpaşa'da yer alıyor. Esenler Otogarı'na 5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 15 kilometre, Boğaz Köprüsü'ne 18 kilometre, Mecidiyeköy'e 17 kilometre ve Maslak İTÜ'ye 14 kilometre uzaklıkta yer alan Venedik Sarayları ulaşım aksları açısından büyük kolaylık sağlıyor.

Venedik Sarayları adres bilgileri: Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı Küçükköy-Gaziosmanpaşa/İstanbul

Venedik Sarayları iletişim bilgileri
444 8 842

 

Firma Bilgisi: Via Properties
Proje Bilgisi: Venedik Sarayları