Venedik Sarayları

Venedik Sarayları son kalan daireleri için yüzde 1 KDV oranı ile birlikte fiyatları 483 bin TL'den başlatıyor

Venedik Sarayları

Venedik Sarayları 2.5 milyar TL yatırım bedeliyle 82 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Gaziosmanpaşa’da yer alan Venedik Sarayları, Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı ile hayata geçiriliyor. 2 bin 200 adet konutun yer aldığı Venedik Sarayları’nda 5 kule bulunuyor. 60 bin metrekarelik alan da ise Venedik Sarayları’nın ofisleri yer alıyor. Venedik Sarayları satılık daire büyüklükleri 64 metrekare ile 244 metrekare arasında değişen büyüklükte tasarlanıyor. Venedik Sarayları’nda yer alan daireler ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanıyor.

Venedik Sarayları konut sahiplerine Türk hamamı, sauna, buhar odası, jakuzi gibi hizmetleri sunarken; fitness merkezi, yürüyüş parkuru, dinlenme odaları, restoran ve cafe alanlarını da konut sahiplerinin hizmetine sunuyor. Dome Mimarlık tarafından tasarlanan Venedik Sarayları’nda çocuk parkları ve gondollar da bulunuyor.

4 yıldızlı otelin yer aldığı Venedik Sarayları’nda ofis ve AVM’de yer alıyor. Venedik Sarayları Alışveriş Merkezi’nin kapalı bölümündeki dokuz metre yüksekliğe varan tavanlarda özel bir teknolojiyle oluşturuluyor. Yapay gökyüzü ise ziyaretçilere açık havada alış veriş yapıyormuş duygusunu tattıracak şekilde inşa ediliyor.

Venedik Sarayları fiyatları
Kalan son daireler için Venedik Sarayları satış fiyatları 483 bin TL’den başlıyor. Venedik Sarayları’nda KDV oranı olarak da yüzde 1 veriliyor.

Venedik Sarayları ödeme planı
Venedik Sarayları’ndan daire sahibi olmak isteyenler için, sadece daire bedelinin yüzde 5’ini peşinat olarak ödeyip geri kalan yüzde 75’in bir yıl sonra ödenmeye başladığı, kalan yüzde 20'nin ise teslimatta ödendiği çok cazip bir kredilendirme sistemi sunuluyor. Ayrıca banka faiz oranlarının bir miktar yükselmesine karşın, satış ofisinde kampanya kapsamında çok cazip oranlar veriliyor.

Venedik Sarayları nerede?
Gaziosmanpaşa’da yer alan Venedik Sarayları projesi TEM Otoyolu’nun hemen yanında konumlandırılıyor. Esenler Otogarı'na 5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 15 kilometre, Boğaz Köprüsü'ne 18 kilometre, Mecidiyeköy'e 17 kilometre ve Maslak İTÜ'ye 14 kilometre uzaklıkta yer alan Venedik Sarayları ulaşım aksları açısından büyük kolaylık sağlıyor. Topkapı geçildikten sonra Vatan ve Şehitlik durakları sırasıyla takip ediliyor. Mahmutbey ve Kabataş arasındaki Metris kavşağına dönüldüğünde Gaziosmanpaşa Venedik Sarayları projesine ulaşılmış oluyor. Son olarak ise Venedik Sarayları metro hattı Mecidiyeköy - Mahmutbey metrosunun inşaatı Venedik Sarayları Satış Ofisi’nin bulunduğu noktada çalışmaları devam ediyor.

Venedik Sarayları iletişim bilgileri
444 8 842

Proje Bilgisi: Venedik Sarayları