Venedik Sarayları

Venedik Sarayları DOME Mimarlık tarafından tasarlanıyor

Venedik Sarayları

Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa’da 2 bin 200 adet konuttan meydana geliyor. Venedik Sarayları 82 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Venedik Sarayları 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Venedik Sarayları daire büyüklükleri 64 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiyor.

Via Properties&Gürsoy Ortak Girişimi ile hayata geçirilen Venedik Sarayları DOME Mimarlık tarafından tasarlanıyor. Venedik Sarayları’nın içinde bir de AVM yer alıyor. 200 mağazanın yer aldığı bu AVM projeye farklı bir konsept sağlıyor.

Venedik Sarayları

Venedik Sarayları özellikleri
Özellikleriyle dikkat çeken Venedik Sarayları, Venedik’ten esinlenerek içinde bulunan kanaldan kayıklarla gezinti yapma şansı sağlıyor. Venedik Sarayları konut sahiplerine Türk hamamı, Sauna, Buhar odası, jakuzi, Dinlenme odaları, Fitness merkezi, Yürüyüş parkuru, Restoran ve cafe, Çocuk parkları, Gondol, Yüzme havuzu gibi hizmetler sunuyor.

Venedik Sarayları ödeme planı
Venedik Sarayları ödeme planı kapsamında sadece daire bedelinin yüzde 5’ini peşinat olarak ödeyip geri kalan yüzde 75’in bir yıl sonra ödenmeye başladığı, kalan yüzde 20'nin ise teslimatta ödendiği çok cazip bir kredilendirme sistemi yer alıyor.

Venedik Sarayları


Venedik Sarayları nerede?
Venedik Sarayları İstanbul Gaziosmanpaşa'da yer alıyor. Esenler Otogarı'na 5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 15 kilometre, Boğaz Köprüsü'ne 18 kilometre, Mecidiyeköy'e 17 kilometre ve Maslak İTÜ'ye 14 kilometre uzaklıkta yer alan Venedik Sarayları ulaşım aksları açısından büyük kolaylık sağlıyor.

Venedik Sarayları adres bilgileri: Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı Küçükköy-Gaziosmanpaşa/İstanbul

Venedik Sarayları iletişim bilgileri
444 8 842

Firma Bilgisi: Via Properties&gürsoy Ortak Girişimi
Proje Bilgisi: Venedik Sarayları