Venüs Ada Projesi

Venüs Ada Projesi 11 bin 680 metrekare alan üzerinde Akdoru İnşaat tarafından Bursa İnegöl'de hayata geçiriliyor

Venüs Ada Projesi

Venüs Ada Projesi 11 bin 680 metrekare alan üzerinde Akdoru İnşaat tarafından Bursa İnegöl'de hayata geçiriliyor. 136 adet dairenin yer aldığı projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor. Venüs Ada projesi satılık büyüklükleri ise 126 ile 250 metrekare arasında değişiyor. 

Venüs Ada evleri daire sahibi olacaklara sunduğu ayrıcalıklar içerisinde açık otopark, kameralı güvenlik, basketbol sahası, market, süs havuzu, kuaför ve yürüyüş parkuru yer alıyor. Projenin daire özellikleri arasında ise intercom sistemi bulunuyor. 

Venüs Ada Projesi

Venüs Ada Projesi fiyatlarının ise 139 bin lira ile 229 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede daireler banka kredisi için uygun. Venüs Ada projesi detayları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Venüs Ada kiralık daire fiyatlarının 600 liradan başlaması bekleniyor. 

Bursa İnegöl'de yer alan proje Alanyurt Mahallesi'nde yükseliyor. Akdoru İnşaat'ın Alanyurt Mahallesi'nde hayata geçirdiği ikinci projesi olan Venüs Ada 8 blok olarak yükseliyor. Projede aynı zamanda dükkanlar da yer alıyor. Oturuma hazır olan projede kalan tüm bloklar 2015 yılı sonuna kadar teslim edilecek. Zemin etüdü yapılmış olan proje deprem yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirildi. 

Venüs Ada Projesi

Venüs Ada projesi adres bilgisi : Alanyurt Mahallesi Millet Caddesi İnegöl - Bursa

Venüs Ada projesi iletişim bilgileri 
Telefon numarası : 0506 752 21 21
Web adresi : venusada.com
E-posta adresi : info@akdoru.com

Firma Bilgisi: Akdoru Inşaat
Proje Bilgisi: Venüs Ada