Veranova Evleri Bornova!

Verapol İnşaat tarafından İzmir Bornova'da yükselen Veranova Evleri fiyatlarının 210 bin TL'den başlaması bekleniyor

Veranova Evleri Bornova!

Verapol İnşaat tarafından İzmir Bornova'da yükselen Veranova Evleri fiyatlarının 210 bin TL'den başlaması bekleniyor. U şeklinde hayata geçirilen projede 136 adet daire bulunuyor. Veranova, 4 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 2+1 konut tiplerinden oluşan proje Ege Üniversitesi'ne yürüyüş mesafesinde. 

Veranova Bornova satılık daire büyüklükleri 95 metrekare ile 115 metrekare arasında değişiyor. Açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, çocuk yüzme havuzu, sauna, fitness, güvenlik, güneşlenme terası, çocuk oyun alanları ve kameralı güvenlik gibi ayrıcalıkların yer aldığı projesinin örnek dairesi hazır durumda. 

 

Veranova Evleri Bornova!

 

Bornova'da kentsel dönüşüm bölgesinde olması nedeniyle yüksek prim getirecek olan Veranova proje fiyatlarının 210 bin lira ile 265 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Veranova Evleri Bornova'nın daireleri ankastre ürünler ile teslim ediliyor. Projede aynı zamanda intercom sistemi, merkezi ısıtma, split klima, depo ve balkon bulunuyor. Örnek dairesi hazır durumda olan Veranova İzmir, farklı tasarımı ile dikkat çekiyor. 

 

Veranova Evleri Bornova!

 

Veranova Evleri Bornova adres bilgisi : Mevlana Mahallesi 1707 Sokak, Bornova - İzmir 

Veranova Evleri Bornova iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0232 469 50 50 
Web adresi : verapolinsaat.com.tr
E-posta adresi : info@verapolinsaat.com.tr

"Veranova Evleri Bornova!" Başlıklı Haberin Galerisi

Veranova Evleri Bornova!

Veranova Evleri Bornova!

Veranova Evleri Bornova!

Veranova Evleri Bornova!

Firma Bilgisi: Verapol Inşaat
Proje Bilgisi: Veranova