Via Port Houses & Suites’de peşinat yüzde 1

KDV oranının yüzde 1 olarak devam ettiği Via Port Houses & Suites’de yüzde 1 peşinat kampanyası sürüyor

Via Port Houses & Suites’de peşinat yüzde 1

14 Ocak 2013 / emlakwebtv
Via Port AVM ve beş yıldızlı uluslararası otel zinciri Crowne Plaza Istanbul Asia ile aynı kompleks içinde bulunan lüks konut projesi Via Port Houses & Suites’de yüzde 1 KDV fırsatı devam ediyor. 60 ay üzerinden aylık faiz oranının 0,69’a düştüğü Via Port Houses & Suites’de yüzde 1 peşinat ile daire sahibi olma kampanyası da devam ediyor. Kampanya kapsamında daire alırken ödenmesi gereken yüzde 25’lik peşinatın ilk etapta sadece yüzde 1’i veriliyor, geri kalan yüzde 24’lük bedel ise aynı zamanda dairenin de teslim tarihi olan Eylül 2013’te ödeniyor. Kalan tutar ise en uygun faiz oranlarıyla projeye özel anlaşmalı banka kredisi ile ödeniyor.  Ayrıca şirket bünyesinde yapılan “0” sıfır faiz ile vadelendirme imkanları da sunuluyor.

Via Port Houses & Suites’deki konutların yüzde 70’inin satışı tamamlandı. İç dizaynında Tepe Home, Seranit, Rehau, Hansgrohe, Dupont Montelli, Bolu Abant Parke gibi markaların kullanıldığı projede 9 ay sonra yaşam başlıyor.

Yüzde 80’i yeşil alan
Bir Via Properties projesi olan Via Port Houses & Suites, 26 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlanıyor. Özel kat planlarıyla tasarlanmış olan proje 10 katlı 4 bloktan ve 3 katlı özel houses ünitelerinden meydana geliyor. Toplam 617 dairenin bulunduğu proje, şehrin içinde doğayla buluşturan mimarisiyle öne çıkıyor. Büyük yapay göletlerin ve süs havuzlarının görsel zenginlik kattığı Via Port Houses & Suites’te ağaçlarla kaplı yürüyüş yollarında kuş seslerini dinleyerek keyiflenmek, parklarda kitap okumak ya da açık spor komplekslerinde form tutmak mümkün. LEED Sertifikası’nı almaya aday bir proje olan Via Port Houses & Suites’in yüzde 80’i yeşil alan olarak planlandı. Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.viaporths.com