Via Port Houses & Suites’de yeni yıl fırsatı

2013, Via Port Houses & Suites’e özel fırsatlarıyla birlikte geliyor. 60 ay vade, faiz oranı 0,69 ve yüzde 1 peşinat

Via Port Houses & Suites’de yeni yıl fırsatı

19 Aralık 2012 / emlakwebtv
Via Port AVM ve beş yıldızlı uluslararası otel zinciri Crowne Plaza Istanbul Asia ile aynı kompleks içinde bulunan lüks konut projesi Via Port Houses & Suites’den yılın son fırsatını sunuyor. 60 ay üzerinden aylık faiz oranının 0,69’a düştüğü Via Port Houses & Suites’de yüzde 1 peşinat ile daire sahibi olma kampanyası da devam ediyor. Kampanya kapsamında daire alırken ödenmesi gereken yüzde 25’lik peşinatın ilk etapta sadece yüzde 1’i veriliyor, geri kalan yüzde 24’lük bedel ise aynı zamanda dairenin de teslim tarihi olan Eylül 2013’te ödeniyor. Kalan tutar ise en uygun faiz oranlarıyla projeye özel anlaşmalı banka kredisi ile ödeniyor.  Ayrıca şirket bünyesinde yapılan “0” sıfır faiz ile vade’lendirme imkanları da sunuluyor.

Via Port Houses & Suites’deki konutların yüzde 70’inin satışı tamamlandı. Yüzde 70’i 1+1 dairelerden oluşan projede kalan 1+1 daire sayısı ise 31. İç dizaynında Tepe Home, Seranit, Rehau, Hansgrohe, Dupont Montelli gibi markaların kullanıldığı projede 9 ay sonra yaşam başlıyor.

Bir Via Properties projesi olan Via Port Houses & Suites, 26 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlanıyor. Özel kat planlarıyla tasarlanmış olan proje 10 katlı 4 bloktan ve 3 katlı özel houses ünitelerinden meydana geliyor. Projede toplam 617 daire bulunuyor.

Kurtköy’ de konumlanan proje hakkında daha fazla bilgi almak için www.viaporths.com  adresine tıklayabilirsiniz.