Via/Port Houses&Suites’den bayram fırsatı

Bayrama özel, VIA/PORT Houses&Suites’de peşinatın sadece yüzde 1’i şimdi veriliyor, geri kalan yüzde 24’ü ise teslimde

Via/Port Houses&Suites’den bayram fırsatı

18 Ekim 2012 /emlakwebtv
İçinde VIA/PORT alışveriş merkezi ve beş yıldızlı uluslararası otel zinciri Crowne Plaza Istanbul Asia’nın da bulunduğu Via/Port Istanbul Asia’nın bir halkası olan lüks konut projesi Via/Port Houses&Suites, Kurban Bayramı’na özel indirimli fiyatlar sunuyor. Hem fiyat indirimi hem de ödeme kolaylığı sağlayan kampanya kapsamında bayramda Via/Port Houses&Suites’den sadece yüzde 1 peşinatla ev sahibi olmak mümkün. Daire alırken ödenmesi gereken yüzde 25’lik peşinatın ilk etapta sadece yüzde 1’i veriliyor, geri kalan yüzde 24’lük bedel ise aynı zamanda dairenin de teslim tarihi olan Eylül 2013’te ödeniyor. Kalan tutar ise projeye özel anlaşmalı banka kredisi ile ödeniyor.

Via/Port Houses&Suites’in satış ofisi bayram süresince 1. gün hariç diğer tüm günler açık olacak. 

Yüzde 80’i yeşil alan
Bir Viadmc projesi olan Via/Port Houses & Suites, 26 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlanıyor. Özel kat planlarıyla tasarlanmış olan proje 10 katlı 4 bloktan ve 3 katlı özel houses ünitelerinden meydana geliyor. Toplam 617 dairenin bulunduğu proje, şehrin içinde doğayla buluşturan mimarisiyle öne çıkıyor. Büyük yapay göletlerin ve süs havuzlarının görsel zenginlik kattığı Via/Port Houses & Suites’te ağaçlarla kaplı yürüyüş yollarında kuş seslerini dinleyerek keyiflenmek, parklarda kitap okumak ya da açık spor komplekslerinde form tutmak mümkün. LEED Sertifikası’nı almaya aday bir proje olan Via/Port Houses & Suites’in yüzde 80'i yeşil alan olarak planlandı.

Projenin diğer sosyal olanakları ve hizmetleri arasında dinlenme alanları, parklar, fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzu, spa merkezi, alakart restoranlar, teknik destek hizmet, terzi ve lostra, kuru temizleme hizmeti bulunuyor.