Via Port Venezia’dan ev almak şimdi çok kolay

Şimdi Via Port Venezia’dan ev alanlar peşinat için sadece yüzde 5 ödüyorlar. Taksitleri de 1 yıl sonra ödemeye başlıyorlar

Via Port Venezia’dan ev almak şimdi çok kolay

22 Mart 2013 / emlakwebtv
Via Properties & Gürsoy Yatırım Ortaklığı ile Gaziosmanpaşa’da inşa edilen Türkiye’nin Venedik temalı tek karma projesi olan Via Port Venezia’da bahar kampanyası başladı. Via Port Venezia, 20 Mart’ta başlayacak olan kampanyasında; küçük peşinatla, taksitleri dert etmeden herkesi ev sahibi olmaya davet ediyor.

Via Port Venezia’nın, bugüne kadar yaptığı en avantajlı kampanyasında daire sahibi olanlar, sadece yüzde 5 peşinat ödeyip, taksitleri ise 1 yıl sonra ödemeye başlıyorlar. Üstelik anlaşmalı bankalardan 60 ay vadeye yüzde 0,62’den başlayan faiz oranları ile kredi kullanılabiliyorlar.

Viaport Venezia Projesi, lansmana çıktığı günden bu zamana kadar yatırımcısına ortalama yüzde 30 pirim kazancı sağladı. Şu ana kadar yüzde 65’i satılmış olan projede fırsat henüz kaçmış değil. Projede lansman döneminde 1,2 olan banka kredisi oranları şu anda 0,62 seviyesinde üstelik ödeme 1 yıl ertelenebiliyor.
2014 yılının sonunda teslim edilecek olan İstanbul’un en prestijli projelerinden Via Port Venezia’nın, bahar kampanyasından yararlanıp ev sahibi olanların teslim tarihine kadar yüzde 60 prim yapması öngörülüyor.

Gondolla Gezintiler ve Venedik Karnavalları
Avrupa’nın en güzel şehirlerinden Venedik’i İstanbul’a taşıyan Via Port Venezia projesinden konut sahibi olanlar, genişliği 12 metrelik su kanallarında gondollarla gezinti yapabilecek, ‘San Marco’ Meydanı’nda ve yürüyüş yollarında düzenlenecek karnavallarda Venedik keyfini sürebilecekler.

Projeden daire sahibi olanlar, tüm bu güzelliklerin yanı sıra açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi tüm sosyal imkânlardan da faydalanabilecek.

Ulaşım rahatlığı
TEM Otoyolu üzerinde konumlanan Via Port Venezia, toplam 1.5 milyar TL’lik yatırım tutarıyla 82 bin metrekarelik bir arazi üzerine konumlanıyor. Toplam 2 bin 200 konut, 5 kule, 200 mağazalı 70 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip açık hava alışveriş merkezi, 50 bin metrekarelik alana sahip modern ofis etapları ve 4 yıldızlı otel projesinden oluşan Via Port Venezia’da; büyüklükleri ise 61 m2 ile 244 m2 arasında değişen, 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.

TEM Otoyolu’nun hemen yanında, Eski Edirne Asfaltı üzerinde, Habipler-Topkapı tramvay hattının yanı başında olan proje, ulaşım noktasında avantaj sunuyor. Proje aynı zamanda yeni yapılacak Mecidiyeköy-Havalimanı arası metro hattından direkt bağlantı alıyor.

Via Port Venezia hakkında detaylı bilgi için: www.viaportvenezia.com ya da 444 88 42