Via Twins

Bayraktar İnşaat'ın Ankara'daki projesi olan Via Twins 14 bin 236 metrekare alan üzerinde ofis projesi olarak hayata geçiriliyor

Via Twins

Bayraktar İnşaat'ın Ankara'daki projesi olan Via Twins 14 bin 236 metrekare alan üzerinde ofis projesi olarak hayata geçiriliyor. 200 adet ofisin yer aldığı Via Twins satılık ofis büyüklükleri 66 metrekareden başlıyor. Via Twins fiyatlarının 460 bin liradan başlaması bekleniyor. Ofis sahibi olmak isteyenler ise banka kredisi kullanabiliyor. Via Twins kiralık ofislerin fiyatlarının ise 3 bin 500 liradan başlaması bekleniyor.

Ankara Söğütözü'nde yükselen Via Twins Eskişehir Yolu üzerinde konumlanıyor. İş merkezi haline gelen Söğütözü'nde yer alan projeye ulaşım ise oldukça kolay. İlk 10 katında oteller zincirine ev sahipliği yapacak olan Via Twins'in bir bloğu bakanlık tarafından kullanılacak. 

Via Twins

33 katlı 2 kuleden oluşan Via Twins akıllı bina otomasyon sistemine sahip. Ofis sakinleri için 750 araç kapasiteli otopark alanı da bulunuyor. Via Twins özellikleri içerisinde; açık otopark, kafe, kuaför, güvenlik, kameralı güvenlik, merkezi uydu sistemi ve restoran yer alıyor. Projenin ofis özellikleri arasında ise ısı pay ölçer, rezidans hizmetleri, merkezi ısıtma ve merkezi klima bulunuyor. 

Zemin etüdü yapılmış olan Via Twins, deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. Ofis sakinlerine hayatı kolaylaştıracak özelliklere sahip olan Via Twins konumu ve özellikleri ile yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. 

Via Twins

Via Twins adres bilgisi : Yaşam Caddesi 4. Sokak Söğütözü - Çankaya - Ankara

Via Twins iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 7 533
Web adresi : viatwins.com.tr
E-posta adresi : info@bayraktarinsaat.com.tr

Firma Bilgisi: Bayraktar Inşaat
Proje Bilgisi: Via Twins