Vialand'a 'Shining Star Awards'tan ödül

VIALAND Tema Park, ‘Shining Star Awards-Eğlence Ödülleri’ organizasyonunda ‘Türkiye’nin En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi’ ödülünü aldı

Vialand'a 'Shining Star Awards'tan ödül

'Shining Star Awards-Eğlence Ödülleri' organizasyonunda 'Türkiye'nin En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi' ödülünü alan VIALAND'in yatırımcıları, Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar ve Gürsoy Grup CEO'su Abdurrahman Gürsoy, VIALAND yatırımıyla 'Yılın Girişimcileri' ödülüne layık görüldü.

Shining Star Awards-Eğlence Ödülleri
Via Properties & Gürsoy Grup işbirliğiyle hayata geçirilen Türkiye'nin eğlence ve perakende merkezi VIALAND projesi, aldığı prestijli ödüllere yenilerini ekledi. VIALAND Tema Park, eğlence sektöründeki başarılı çalışmaları onurlandırmak amacıyla düzenlenen 'Shining Star Awards-Eğlence Ödülleri' organizasyonunda iki ödül birden aldı. VIALAND Tema Park, 'Shining Star Awards-Eğlence Ödülleri' organizasyonunda 'Türkiye'nin En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi' ödülünü aldı. Ayrıca VIALAND'in yatırımcıları olan Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar ve Gürsoy Grup CEO'su Abdurrahman Gürsoy da, VIALAND yatırımı nedeniyle 'Yılın Girişimcileri' ödülüne layık görüldü. 

Vialand

Vialand yatırımcılarına ödül
VIALAND Tema Park, 'Shining Star Awards-Eğlence Ödülleri' organizasyonunda 'Türkiye'nin En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi' ödülünü aldı. Ayrıca VIALAND'in yatırımcıları olan Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar ve Gürsoy Grup CEO'su Abdurrahman Gürsoy da, VIALAND yatırımı nedeniyle 'Yılın Girişimcileri' ödülüne layık görüldü. Tureks Uluslararası Fuarcılık ve Atrax Fuarı çatısı altında Atraxion Magazine'in organizasyonuyla düzenlenen yarışmanın ödül töreni 5 Aralık tarihinde düzenlendi. 3 farklı kategoride 12 farklı alanda verilen ödüller, bağımsız bir jüri tarafından gizli oylama ile belirlendi. VIALAND adına ödülleri VIALAND Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Satış Direktörü Özlem Ersoylu Multuer, Tureks Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Aslan'ın elinde aldı. Ödül töreninde iş ve eğlence dünyasının temsilcileri de yer aldı.