Vialand AVM 1. yaşını ziyaretçileri ile kutluyor

9 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Viland AVM’den 75 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, Vialand Tema Park biletlerinde geçerli olacak yüzde 10 indirim kuponu kazanacak

Vialand AVM 1. yaşını ziyaretçileri ile kutluyor

12 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Vialand AVM, 1. yaşının coşkusuna ziyaretçilerini de ortak edeceği, eğlence dolu bir kampanya gerçekleştiriyor. 9 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Viland AVM’den 75 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, Vialand Tema Park biletlerinde geçerli olacak yüzde 10 indirim kuponu kazanacak. Bu fırsattan yararlanmak isteyenler, alışveriş fişleri ile birlikte Vialand AVM danışmasına giderek, indirim kuponunu teslim alabilecek. Kampanya süresince geçerli olacak olan indirim kuponları, dünyanın eğlencesinin kapılarını Vialand ziyaretçileri için aralayacak.

100 futbol sahası büyüklüğünde bir alana yayılmış olan Vialand'in içindeki Vialand AVM, 200’ün üzerindeki mağazasıyla, eğlence ve alışveriş zevkini bir arada sunmaya devam ediyor. Güçlü marka karmasıyla ziyaretçilerine hizmet veren Vialand AVM, aynı zamanda açık havada konforlu bir alışveriş keyfi de yaşatıyor. Vialand AVM alışverişi eğlenceyle de birleştiriyor… Yeni bir sanat dalı olan ve 3 boyutlu resim, video ve enstalasyonlardan oluşan “Canlı Müze”, keyifli anların tadını çıkarabilecekleri Bowling Salonu ve en son teknoloji ile donatılmış Sinema Salonları ile müşterilerine bambaşka bir yaşamın da kapılarını aralıyor.