Vialand AVM'de büyük gün

Vialand AVM "Efsane İndirim Günü" ile tüm müşterilerine büyük fırsatlar sunmaya hazırlanıyor. Etkinlik 29 Haziran günü, 21.00-22.00 saatleri arasında yapılacak

Vialand AVM'de büyük gün

5 Haziran 2014/Emlakwebtv
Bu yıl  Bu yıl 7-29 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek İstanbul Shopping Fest (İSF)’in katılımcılarından ve kapanış gecesi sponsoru olan VIALAND AVM, “Efsane İndirim” günü ile tüm müşterilerine çok özel fırsatlar sunacak.  29 Haziran'da gerçekleşecek etkinlik kapsamında firmalar, indirim uygulayacakları ürünlerini mağazaları içerisinde özel bir kategoride ziyaretçilere sunacak.

Vialand AVM ayrıca İSF'nin kapanış günü vesilesiyle bir defile düzenleyecek. Şenay Akay, Ece Gürsel, Simge Tertemiz, Didem Taslan ve Hasan Yalnızoğlu gibi birçok profesyonel modelin katılacağı defilede, VIALAND AVM’deki markaların ürünleri moda meraklıları ile buluşacak. 100 futbol sahası büyüklüğünde bir alana yayılmış olan VIALAND'in içindeki VIALAND AVM, 200’ün üzerindeki mağazasıyla, eğlence ve alışveriş zevkini bir arada sunmaya devam ediyor. VIALAND AVM, ziyaretçilerine sadece keyifli bir alışveriş sunmakla da kalmıyor. Yeni bir sanat dalı olan ve 3 boyutlu resim, video ve enstalasyonlardan oluşan ‘Canlı Müze’, keyifli anların tadını çıkarabilecekleri Bowling Salonu ve en son teknoloji ile donatılmış Sinema Salonları ile müşterilerine bambaşka bir yaşamın da kapılarını aralıyor.