Vialand Avrupa'nın en iyilerinden

Türkiye'nin ilk Tema Park'ı olan Vialand, "Kirmes&Park Revue Dergisi" tarafından Avrupa'nın en iyi 5'inci Tema Park'ı seçildi. Derginin değerlendirmesine 800 Park katıldı

Vialand Avrupa'nın en iyilerinden

Dünyanın en önemli Uluslararası Eğlence Sektörü ve Tema Park alanlarında çalışmalarını sürdüren,  "Kirmes&Park Revue Dergisi" Avrupa'nın en iyi Tema Parklarını belirledi. 800 parkın dahil olduğu değerlendirmede, Valand, 5'inci sırada yer aldı.

Avrupa'nın en iyi Tema Parkları
2015 Yılının En İyi 5'inci Parkı, Vialand seçildi. Kirmes&Park Revue Dergisi'nin değerlendirmesinde Vialand, Avrupa'nın 800 tema parkı arasında yapılan bir değerlendirmede 5'inci oldu. İlk 5 sırada şu Tema Park'lar yer aldı

Vialand Avrupa'nın en iyilerinden

  • Europa Park 
  • PortAventura’nın 
  • Efteling Park 
  • Disneyland Paris

Gurur verici bir ödül
Vialand Genel Müdürü Tolga Alişoğlu, Türkiye'nin, Eğlence Turizminde Avrupa'nın en iyi markalarla yarışır hale gelmesinin önemine dikkat çekerek:

"Bu ödül, Vialand’in bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor olduğunu gösteriyor. Geçtiğimiz aylarda Uluslararası Alışveriş Merkezleri Komitesi tarafından “Avrupa’nın En Özellikli Projesi” ödülünü almış, hemen ardından Uluslararası Eğlence Parkları Birliği (IAAPA) Avrupa Forumu’na ev sahipligi yapmıştık. Geçtiğimiz günlerde de “Türkiye’nin En Genç Süper Markası” ödülünü aldık. Uluslararası alanda bu kadar prestijli ödülleri Türkiye’ye kazandırmış olmaktan büyük gurur duyuyoruz" şeklinde konuştu.

Vialand Avrupa'nın en iyilerinden

Vialand Avrupalılara anlatıldı
Uluslararası Eğlence Parkları Birliği tarafından düzenlenen "Gelişen Pazarlar" isimli panele katılan Alişoğlu, Vialand ve  Türkiye'nin Eğlence Turizminde aldığı payın her geçen gür artışında ödüllerin büyük önemi olduğunu da vurgulayark, Vialand'ın perakendecilik ve bütünleşik pazarlama anlayışı açısından gelinen noktayı çok iyi gösterdiğini belirtti.