Vialand'e uluslararası görev

Türkiye'nin ilk tema parkı olan Vialand'ın Genel Müdür Tolga Alişoğlu, IAAPA'nın Eğitim Komitesi'nde yer alacak

Vialand'e uluslararası görev

Türkiye'nin ilk tema parkı olan Vialand uluslararası arenada da dikkat çekmeye devam ediyor. VIALAND Genel Müdürü Tolga Alişoğlu,dünyanın en prestijli birlikleri arasında yer alan, Uluslararası Gezi ve Eğlence Parkları Birliği (IAAPA)'nin Eğitim Komitesi'nde yer alarak Türkiye'yi temsil etmeye hazırlanıyor.

IAAPA'nın en genç üyesi
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Vialand Genel Müdürü Alişoğlu, dünyanın 97 ülkesinden üyesi bulunan IAAPA gibi dev bir kuruluşta Türkiye'yi temsil etmenin gururunu taşıdıklarını belirterek: 'IAAPA'nın Avrupa'da üyeleri için oluşturduğu Eğitim Komitesi programı çerçevesinde, Euro Attractions Show'da çeşitli seminer ve forumlar gerçekleştirilecek. Bu toplantıların ilki de 3 - 6 Şubat tarihleri arasında Barselona'daki Port Adventura'da yapılacak." dedi.

Vialand Genel Müdürü Alişoğlu

Yeni network'ler için mükemmel bir fırsat
IAAPA tarafından düzenlenen eğitimlerin, üyelerine gerçek anlamda değer katacak sonuçlar verdiğini belirten VIALAND Genel Müdürü Alişoğlu, söz konusu toplantıların yeni network'ler için mükemmel bir fırsat sunduğunu, bu sayede hem Türkiye'nin hem de VIALAND'in dünya çapında daha da çok tanınmasına ciddi katkı sağlayacağını aktardı.

VIALAND Genel Müdürü Tolga Alişoğlu, geçtiğimiz Eylül ayında Amsterdam'daki IAAPA Euro Amusement Show kapsamında gerçekleştirilen Avrupa Konferansı'nın "Ceo Talks" bölümüne de konuşmacı olarak davet edilmişti. Organizasyonda uluslararası katılımcılarından yoğun ilgi gören VIALAND, The Kirmes & Park Revue Dergisi tarafından gerçekleştirilen ve Avrupa'da üstün performans gösteren tema parkların belirlendiği "Avrupa'nın Yıldızları – 2014 Ödül Töreni"nde ise Nefeskesen ve 360 üniteleri ile 2 ödülün birden sahibi olmuştu.