Viaport Asia'da Babalar Günü konseri

Türkiye'nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkezlerinden olan Viaport Asia'da Babalar Günü'nde 60'ların, 70'lerin ve 80'lerin efsane sanatçılarının şarkılarını yorumlayan müzik grubu Retrobüs sahne alacak

Viaport Asia'da Babalar Günü konseri

Türkiye'nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkezlerinden olan Viaport Asia'da Babalar Günü'nde 60'ların, 70'lerin ve 80'lerin efsane sanatçılarının şarkılarını yorumlayan müzik grubu Retrobüs sahne alacak. 

‘Babalar Günü’, 19 Haziran’da Türkiye’nin ziyaretçi trafiği en yüksek outlet alışveriş merkezlerinde biri olan Viaport Asia’da, en baba sanatçıların repertuvarıyla en baba konserle kutlanacak.

19 Haziran'da Babalara özel Retrobüs konseri 

19 Haziran Babalar Günü'nde Viaport Asia'da, Günü’nde 60’ların, 70’lerin, 80’lerin efsane sanatçıları Cem Karaca, Barış Manço, Erkin Koray ve İlhan İrem gibi daha birçok ismin şarkısını yorumlayan müzik grubu Retrobüs’ü ağırlayacak.

Viaport Asia'da Babalar Günü konseri

Babalar geçmişe gidecek

Yediden yetmişe her kesime hitap edeni 100'den fazla şarkıdan oluşan repertuarı ile Retrobüs, babaları geçmişe götürecek. Sahnede giydikleri dönem kostümleri, kullandıkları aksesuar ve ses taklitleriyle konserlerini tiyatral bir gösteriye dönüştüren Retrobüs, Viaport Asia’da babaları ve çocuklarına keyifli, unutulmaz dakikalar yaşatacak. Konser, 18:30-20:00 ve 21:30- 23:00 arasında iki set olarak düzenlenecek.

Viaport Asia'da Babalar Günü konseri

Viaport Asia'da toplam 202 mağaza ve binlerce araçlık otopark yer alıyor. Alışveriş merkezinin ön kısmında büyük bir eğlence merkezi bulunuyor. Viaport Asia'da yeme - içme mekanlarının yanı sıra 10 salonlu son teknoloji ile donatılmış sinema kompleksi ve bowling alanı yer alıyor.