Viaport bayramı Cumhuriyet Balosu’yla kutluyor

Viaport'ta, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel bando gösterisi, tango gösterisi ve birbirinden keyifli aktiviteler yer alacak

Viaport bayramı Cumhuriyet Balosu’yla kutluyor

İstanbul alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olan Viaport, Cumhuriyet’in 91. Yılını, şanına yakışır şekilde kutlayacak. Cumhuriyet Balosu konseptinde organize edilen kutlamalarda bando gösterisi, tango gösterisi ve birbirinden keyifli aktiviteler yer alacak.

Açık hava konseptiyle tasarlanan, bir alışveriş merkezinden öte yaşam alanlarıyla ön plana çıkan Viaport, tüm özel günlerde olduğu gibi 29 Ekim’de de misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmayı amaçlıyor. Lunapark, sinema, go-kart gibi sosyal aktivitelerle yetinmeyip, her hafta sonu özel animasyon ekibiyle misafirlerini eğlendiren Viaport, Cumhuriyet Bayramı’na özel balo düzenliyor.

Çarşamba günü öğle saatlerinden itibaren başlayacak olan etkinliklerde sahneye ilk olarak bisiklet üzerinde tiyatral şovlar düzenleyen ekip çıkacak. Ziyaretçilere sürpriz hediyeler ve indirim çeki dağıtacak olan bisikletli şov grubunun ardından, eğlenceli yarışmalar düzenlenecek. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Cumhuriyet Bandosu, Cumhuriyet Bayramı’na özel marşlarla tüm Viaport’u dolaşacak. Gecenin finalinde ise smokinli, tuvaletli özel dans grubu tango ve vals gösterisi yaparak, misafirlere keyifli bir gece yaşatacak.

Viaport