Yelkenciler yeniden Viaport Marina'da

Viaport Marina, Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü tarafından düzenlenen Fahir Çelikbaş Kupası Yat Yarışları'na ana sponsor olarak destekleme kararı aldı.

Yelkenciler yeniden Viaport Marina'da

Yelken tutkunlarını ağırlayacağı yeni etkinlik için hazırlıklarını tamamlayan Viaport Marina, Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK) tarafından düzenlenen Fahir Çelikbaş Kupası Yat Yarışları’nın ana sponsoru oldu…

2 Nisan'da Moda'dan start verilecek
2 Nisan tarihinde Moda'dan start verilecek ve 4 etapta tamamlanacak yarışın büyük ödül töreni ise 1 Mayıs'ta gerçekleşecek. İlk ayak yarışı 18 mil sürecek ve ödül töreni Viaport Marina'da düzenleyecek. 

Yarışın ikinci ayağı ise 9 Nisan'da Tuzla'da yapılacak ve 2 adet şamadıra yarışının takip ettiği seriden oluşacak. Bu serinin ödül töreni ise gün sonunda yapılacak. 2 Nisan 9 Nisan tarihleri arasında ise tekneler Viaport Marina'da ücretsiz olarak konuklayabilecek.

Ödül töreni 1 Mayıs’ta!
Yarışın son ayağı ise yine 30 Nisan'da Moda-Viaport Marina'da yapılacak. 1 Mayıs’ta Tuzla Parkurunda yapılacak bir adet şamandıra yarışıyla gerçekleşecek. Bu aşağın yarış ve ödülleri ise 1 Mayıs'ta yapılacak kokteyl ile verilecek

Yarışlar ve ödüllerle ilgili bir açıklama yapın Viaport Marina Müdürü Mehmet Tunç, “Bu yıl da geçen yıl olduğu gibi Viaport Marina Cup organizasyonuyla yat yarışına adımızı vermekten ve İstanbul yarış filosunu marinamızda ağırlayacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yarışçıların ailelerini de Viaport Marina’da vakit geçirmeye ve bünyemizde bulunan Via Sea Tema Park’ımızda eğlenceye davet ediyoruz.” diye konuştu.