Viaport Marina'da yeni yıl kampanyası

Yeni yıla özel bir kampanya düzenleyen Viaport, 31 Aralık 2015 tarihine kadar yapılacak sözleşmelerde yüzde 20 indirim ve 3 ay bağlama hizmeti sunacak.

Viaport Marina'da yeni yıl kampanyası

Via GYO tarafından geliştirilen ve 29 Mayıs'ta açılışı yapılan Viaport Marina, yeni yıla özel bir kampanya geliştirdi. Dünyanın tek 6 fonksiyonlu marinası olma özelliğini taşıyan Viaport yıl sonuna kadar yapılacak sözleşmelere özel fırsatlar sunmaya hazırlanıyor. Kampanya kapsamında Viaport Marina'da 31 Aralık 2015 tarihinie kadar sözleşme yapacaklara yüzde 20'lik indirime ek olarak 3 ay da bağlama hizmeti verilecek. Kampanyanın başladığı ilk günden itibaren büyük bir ilgi gördüklerini söyleyen Viaport Marina Müdürü Mehmet Tunç, Türkiye'nen en yeni marinasında tekne sahiplerine en kaliteli hizmeti sunduklarını belirterek:

"Açılışımıza özel yıl sonunda düzenlediğimiz kampanyada yoğun bir ilgiyle karşılaştık. Denizcilik sektörüne yeni bir soluk getirdik. Türkiye'ye korunaklı ve çevreci bir marina hediye ettik..." dedi. 

Viaport Marina fırsatları sürüyor
Açılışının yapıldığın günden itibaren tekne sahipleri tarafından yoğun ilgi göre Viaport marina'da, açılış yılına özel kampanyanın duyurusu yapıldı. 2015 yılında hizmete açılan yatırımda bu yılın sonuna kadar yapılacak 12 aylık bağlama sözleşmelerinde yüzde 20 indirim avantajı verilecek. Kampanyada bu indirime ek olarak misafirlerine de 3 aylık bağlama hizmeti hediye edilecek.

Kampanya kapsamında ayrıca, 75 ton kapasiteli travel lift ile çekek sahasında, 1 Nisan 2016 tarihinde denize inmek şartıyla yapılan sözleşmelerde yüzde 50'lik indirim uygulanacak. . 

Viaport Marina'ya yeni yatırımlar
750 tekne kapasitesine sahip Viaport Marina, alışveriş adası, Türkiye'nin en hızl roller coaster'ı ve 30 oyuncak ünitesinin yer aldığı tema parkı ile dikkat çekiyor. Projede önümüzdeki günlerde hayata geçirilecek olan akvaryum, konferans salonu ve Türkiye'nin ilk ve tek deniz oteli de hizmet vermeye başlayacak. 

Firma Bilgisi: Via GYO
Proje Bilgisi: viaport marina