Viaport Venezia adres bilgileri

Viaport Venezia Gaziosmanpaşa'da hayata geçiriliyor

Viaport Venezia adres bilgileri

Viaport Venezia Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı ile Gaziosmanpaşa’da hayata geçiriliyor. Toplam 2.5 milyar TL yatırım bedeline sahip olan Viaport Venezia 82 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor.

2 bin 200 konuttan meydana gelen Viaport Venezia 5 kule şeklinde tasarlanıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerin yer aldığı Viaport Venezia satılık daire büyüklükleri de 64 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiyor.

Viaport Venezia

Viaport Venezia adres bilgilerine değinmeden önce, projenin özelliklerinden bahsedelim. Viaport Venezia satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor. Bunlar arasında; egzersiz stüdyoları, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar odası, fitness merkezi, yürüyüş parkurları, dinlenme odaları, pilates, restoranlar ve kafeler yer alıyor. Açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi sosyal donatılarında yer aldığı Viaport Venezia Evleri’nde bulunanlar gondollarla gezebiliyor.

Viaport Venezia nerede?
Gaziosmanpaşa’da yer alan Viaport Venezia projesi TEM Otoyolu’nun hemen yanında konumlandırılıyor. Esenler Otogarı'na 5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 15 kilometre, Boğaz Köprüsü'ne 18 kilometre, Mecidiyeköy'e 17 kilometre ve Maslak İTÜ'ye 14 kilometre uzaklıkta yer alan Viaport Venezia ulaşım aksları açısından büyük kolaylık sağlıyor. Topkapı geçildikten sonra Vatan ve Şehitlik durakları sırasıyla takip ediliyor. Mahmutbey ve Kabataş arasındaki Metris kavşağına dönüldüğünde Gaziosmanpaşa Viaport Venezia projesine ulaşılmış oluyor. Son olarak ise Viaport Venezia metro hattı Mecidiyeköy - Mahmutbey metrosunun inşaatı Viaport Venezia Satış Ofisi’nin bulunduğu noktada çalışmaları devam ediyor.

Viaport Venezia adres bilgiler: Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, İstanbul

Viaport Venezia iletişim bilgileri
0 212 618 10 84
0 212 618 10 42
0 212 618 10 43

Proje Bilgisi: Viaport Venezia