Viaport Venezia iletişim bilgileri

Viaport Venezia satış ofisine 444 8 842 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Viaport Venezia iletişim bilgileri

Viaport Venezia Gaziosmanpaşa’da Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı tarafından inşa ediliyor. 2.5 milyar lira yatırım bedeline sahip olan Viaport Venezia Dome Mimarlık tarafından tasarlanıyor. Viaport Venezia 2 bin 600 konuttan meydana geliyor. 64 metrekare ile 244 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip olan Viaport Venezia satılık daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanıyor. Viaport Venezia konut sahiplerine kullanabilecekleri hizmetleri sunuyor. Spor alanlarından ıslak zemin hizmetlerine kadar, oyun parkurlarından hobi alanlarına kadar birçok hizmeti bünyesinde barındıran Viaport Venezia özellikleri de şöyle:

Egzersiz stüdyoları, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar odası, fitness merkezi, yürüyüş parkurları, dinlenme odaları, pilates, restoranlar ve kafeler yer alıyor. Venedik sokaklarından esinlenerek inşa edilen Viaport Venezia içerisinde açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları.

Viaport Venezia 2.5 milyar TL yatırım bedeline sahip olup; ofis, konut ve AVM bloğundan meydana geliyor. İçerisinde 4 yıldızlı bir de oteli barındıran Viaport Venezia’da bir de göl bulunuyor. Gondollarla gezinti imkanı bulunan Viaport Venezia mimari tasarımıyla diğer tüm projelerden fakrlı bir yaşam alanını konut sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuyor.

Viaport Venezia fiyatları 339 bin TL’den başlıyor ve ödeme planı kapsamında daire bedelinin yüzde 5’ini peşinat olarak ödeyip geri kalan yüzde 75’in bir yıl sonra, kalan bedelin ise yüzde 20'si teslimatta ödeniyor. Ayrıca Viaport Venezia Venedik Sarayları’ndan konut sahibi olmak isteyenler için yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor.

Viaport Venezia nerede?
Gaziosmanpaşa’da yer alan Viaport Venezia projesi TEM Otoyolu’nun hemen yanında konumlandırılıyor. Esenler Otogarı'na 5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 15 kilometre, Boğaz Köprüsü'ne 18 kilometre, Mecidiyeköy'e 17 kilometre ve Maslak İTÜ'ye 14 kilometre uzaklıkta yer alan Viaport Venezia ulaşım aksları açısından büyük kolaylık sağlıyor. Topkapı geçildikten sonra Vatan ve Şehitlik durakları sırasıyla takip ediliyor. Mahmutbey ve Kabataş arasındaki Metris kavşağına dönüldüğünde Gaziosmanpaşa Viaport Venezia projesine ulaşılmış oluyor. Son olarak ise Viaport Venezia metro hattı Mecidiyeköy - Mahmutbey metrosunun inşaatı Viaport Venezia Satış Ofisi’nin bulunduğu noktada çalışmaları devam ediyor.

Viaport Venezia iletişim bilgileri
Konut sahibi olmak isteyenler ve detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler Viaport Venezia satış ofisine 444 8 842 numaralı telefondan ulaşabilirler.

Proje Bilgisi: Viaport Venezia