Viaport Venezia satılık

Viaport Venezio satılık daire büyüklükleri 58 metrekare ile 383 metrekare arasında değişiyor

Viaport Venezia satılık

Viaport Venezia satılık daire büyüklükleri 58 metrekare ile 383 metrekare arasında değişiyor. Via Properties & Gürsoy Ortak Girişimi tarafından inşa edilen Viaport Venezia 82 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı Viaport Venezia 1.950 adet daireden oluşuyor. 

Viaport Venezia satılık

Viaport Venezia projesinin daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; basketbol sahası, kafe, kapalı yüzme havuzu, avm, açık yüzme havuzu, restoran, sauna, süs havuzu, voleybol sahası, yürüyüş parkuru, kapalı otopark ve sinema bulunuyor.

Viaport Venezia satılık fiyatları ise 419 bin lira ile 1 milyon 659 bin lira arasında değişiyor. Projede daire sahibi olmak isteyenlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuluyor. Viaport Venezia ödemeleri ve fiyatları ile ilgili detaylara satış ofisinden ulaşabilirsiniz. 

Viaport Venezia satılık

Gaziosmanpaşa'da Kiptaş'ın eski genel müdürlük binası arsası üzerinde yer alan Viaport Venezia adres bilgisi şöyle; Eski Edirne Asfaltı, Metris Kavşağı Küçükköy - Gaziosmanpaşa - İstanbul. Viaport Venezia satılık daireleri ile ilgili bilgilere satış ofisinden ulaşabilirsiniz. 

Viaport Venezia iletişim bilgisi
Telefon : 444 8 842 
Web adresi : www.viaportvenezia.com

Firma Bilgisi: Via Properties&gürsoy Ortak Girişimi
Proje Bilgisi: Viaport Venezia