Viaport Venezia teslim tarihi

Viaport Venezia Bayraktar Gürsoy Yatırım ortaklığı ile Gaziosmanpaşa'da yükseliyor

Viaport Venezia teslim tarihi

Viaport Venezia toplam 2.5 milyar TL yatırım bedeline sahip ve 82 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Viaport Venezia 2 bin 200 konuttan meydana geliyor ve 5 kule şeklinde tasarlanıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerin yer aldığı Viaport Venezia satılık daire büyüklükleri ise 64 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiyor.

Viaport Venezia teslim tarihi
Viaport Venezia projesi teslim tarihi olarak Aralık 2014'ü veriyor. 

Viaport Venezia sosyal imkanlar
Viaport Venezia satılık daire sahiplerine birçok sosyal imkan sağlıyor. Bu sosyal imkanlar arasında; egzersiz stüdyoları, Türk Hamamı, sauna, jakuzi, buhar odası, fitness merkezi, yürüyüş parkurları, dinlenme odaları, pilates, restoranlar ve kafeler yer alıyor. Açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi sosyal imkanların yer aldığı Viaport Venezia Evleri'nde bulunanlar gondollarla gezebiliyor.

Viaport Venezia nerede?
Viaport Venezia projesi Gaziosmanpaşa'da yer alıyor. TEM Otoyolu'nun hemen yanında konumlandırılıyor. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 15 kilometre, Boğaz Köprüsü'ne 18 kilometre Esenler Otogarı'na 5 kilometre, Mecidiyeköy'e 17 kilometre ve Maslak İTÜ'ye 14 kilometre uzaklıkta yer alan Viaport Venezia ulaşım açısından büyük kolaylık sağlıyor. Topkapı geçildikten sonra Vatan ve Şehitlik durakları sırasıyla takip ediliyor. Mahmutbey ve Kabataş arasındaki Metris kavşağına dönüldüğünde Gaziosmanpaşa Viaport Venezia projesine ulaşılmış oluyor. Son olarak ise Viaport Venezia metro hattı Mecidiyeköy - Mahmutbey metrosunun inşaatı Viaport Venezia Satış Ofisi'nin bulunduğu noktada çalışmaları devam ediyor.

Viaport Venezia adres bilgiler:
Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, İstanbul
Viaport Venezia iletişim bilgileri
0 212 618 10 84
0 212 618 10 42
0 212 618 10 43

Proje Bilgisi: Viaport Venezia