Viaport Venezia

Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı tarafından inşa edilen Viaport Venezia Gaziosmanpaşa’da 82 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor

Viaport Venezia

Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı tarafından inşa edilen Viaport Venezia Gaziosmanpaşa’da 82 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Viaport Venezia 2.5 milyar TL yatırım bedeline sahip olup, Dome Mimarlık tarafından tasarlanıyor. 2 bin 200 konutun bulunduğu Viaport Venezia’da 5 kule bulunuyor. Viaport Venezia ofisleri 60 bin metrekarelik alanda yer alıyor. Viaport Venezia satılık daireler 64 metrekare ile 244 metrekare arasında değişen büyüklüklerde inşa edilmekte olup, bu daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde hayata geçiriliyor.

Viaport Venezia özellikleri
Viaport Venezia projesi özellikleri arasında egzersiz stüdyoları, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar odası, fitness merkezi, yürüyüş parkurları, dinlenme odaları, pilates, restoranlar ve kafeler yer alıyor. Venedik sokaklarından esinlenerek inşa edilen Viaport Venezia içerisinde açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi tüm sosyal olanaklar konut alıcılarına sunuluyor. Viaport Venezia’da konut sahipleri proje içerisinde yer alan su kanallarında gondollar eşliğinde gezebiliyor. 

Viaport Venezia fiyatları ve ödeme planı
Viaport Venezia fiyatları son güncellemelere göre 339 bin TL’den başlıyor. Viaport Venezia ofis, AVM ve konut bloklarından meydana gelmekte olup, 4 yıldızlı bir otel de bulunuyor. Viaport Venezia Venedik Sarayları’ndan konut sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Buna göre; daire bedelinin yüzde 5’ini peşinat olarak ödeyip geri kalan yüzde 75’in bir yıl sonra, kalan bedelin ise yüzde 20'si teslimatta ödeniyor. Ayrıca Viaport Venezia Venedik Sarayları’ndan konut sahibi olmak isteyenler için yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor.

Viaport Venezia nerede?
Gaziosmanpaşa’da yer alan Viaport Venezia projesi TEM Otoyolu’nun hemen yanında konumlandırılıyor. Esenler Otogarı'na 5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 15 kilometre, Boğaz Köprüsü'ne 18 kilometre, Mecidiyeköy'e 17 kilometre ve Maslak İTÜ'ye 14 kilometre uzaklıkta yer alan Viaport Venezia ulaşım aksları açısından büyük kolaylık sağlıyor. Topkapı geçildikten sonra Vatan ve Şehitlik durakları sırasıyla takip ediliyor. Mahmutbey ve Kabataş arasındaki Metris kavşağına dönüldüğünde Gaziosmanpaşa Viaport Venezia projesine ulaşılmış oluyor. Son olarak ise Viaport Venezia metro hattı Mecidiyeköy - Mahmutbey metrosunun inşaatı Viaport Venezia Satış Ofisi’nin bulunduğu noktada çalışmaları devam ediyor.

Viaport Venezia iletişim bilgileri
Konut sahibi olmak isteyenler ve detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler Viaport Venezia satış ofisine 444 8 842 numaralı telefondan ulaşabilirler.

 

 

 

Proje Bilgisi: Viaport Venezia