Viatrans Meydanbey Quasar'la MİPİM'de

Vitrans Meydanbey ortaklığı Quasar İstanbul'la MİPİM'de olacak. Şirket, Fairmont Otelle yaptığı işbirliğinini de Monte Carlo'da imza töreniyle dünyaya duyuracak

4 Mart 2013 / emlakwebtv / Bülent Yoldaş

Dünyanın önde gelen gayrimenkul Fuarı'nın bu yıl Onur Ülkesi Türkiye. Türkiye adeta Fransa'nın Cannes kentine çıkartma yapacak. Fuara Türkiye'den katılacak firmalar arasında Mecidiyeköy Likör Fabrikası arazisi üzerine Quasar İstanbul projesini geliştiren Viatrans - Meydanbey Ortak Girişimi'de bulunuyor. Viatrnns - Meydanbey Ortak Girişimi Genel Müdürü Polat Gülman, MİPİM 2013'le ilgili emlakwebtv Genel Yayın Yönetmeni Bülent Yoldaş'ın sorularını yanıtladı.

Türkiyenin MİPİM'de onur konuğu olduğunu hatırlatan Viatrans - Meydanbey Ortak Girişimi Genel Müdürü Polat Gülman, Quasar İstanbul projesinin resmi olarak ismini açıkladıktan sonra ilk katılacakları fuarıın MİPİM olduğunu söyledi. Fuarda tasarladıkları çok güzel bir satandları olduğuna değinen Gülman, "Ekranlarımızda sunumumuz, görsellerimiz, kat planlarımız yer alacak. Fuarda kendimize çok geniş bir alan tuttuk. Türk çadırının dışında daha geniş bir alanda yer bulduk" diye konuştu.

Viatrans Meydanbey, Fairmont işbirliği töreni Monte Carlo'da
Fuar etkinleri çerçevesinde yapakları en önemli açıklamanın Fairtmont'la yaptıkları işbirliğinin imza töreni olacağı bilgisini veren Gülman, "Monte Carlo'da Fairmont Monaco Oteli'nde Fairmont'la yaptığımız iş birliğimizi resmi olarak Fairmont'un başkanı ve İcra Kurulu Başkanımız Haydar Özkan'la beraber bir imza töreniyle tanıtacağız. Otel'de bir kokteyl olacak. Bu kokteyle çok üst düzeyde yurtdışından yatımcılar ve gayrimenkul sektöründen önemli isimleri davet ettik" dedi.