Viatrans, Quasar projesini dünya markası yapacak

İsviçre sermayeli Türk firması Viatrans, Meydanbey ile Eski likör fabrikasında hayata geçirdiği Quasar projesini dünya çapında marka yapmak için harekete geçti

Viatrans, Quasar projesini dünya markası yapacak


İsviçre sermayeli Türk firması Viatrans, Meydanbey ile Eski likör fabrikasında hayata geçirdiği Quasar projesini dünya çapında marka yapmak için harekete geçti. Bu hedef doğrultusunda İstanbul’da yapacağı birkaç projenin ardından dünyanın diğer önemli metropollerine bu markayı taşıyacak.

Eski likör fabrikası bittiğinde kültür ve sanatın merkezi olacak
Eski likör fabrikası bittiğinde kültür ve sanatın merkezi olacak. Resim, müzik, heykel, tiyatro gibi birçok alanda gösteriler ve eğitimler düzenlenecek.

Fairmont Quasar Istanbul Hotel; 2015’in sonunda açılacak
2015’in sonunda açılacak olan ve New York merkezli iç mimari tasarım şirketi Wilson Associates tarafından hazırlanan Fairmont Quasar Istanbul Hotel, Residences ve Offices, 209 otel odası, 64 rezidans, 40 home ofis, 16 bin metrekarelik ticari ofis alanı ve 17 ticari alandan oluşuyor. Fairmont Quasar Istanbul Hotel, Residences ve Offices için yapılan tasarımlar, tarihi Likör Fabrikası’nı 1931 yılında tasarlayan ünlü Fransız mimar Robert Mallet Stevens'dan esinlenerek o dönemin izlerini taşıyor.

Fairmont Quasar Istanbul Hotel hakkında detaylı bilgi için: www.quasaristanbul.com