Vien İnşaat Ataşehir Projesi!

Vien İnşaat'ın Ataşehir projesi fiyatlarının 600 bin TL'den başlaması bekleniyor. Projede teslimler ise 2016 Haziran'da yapılacak

Vien İnşaat Ataşehir Projesi!

Vien İnşaat'ın Ataşehir projesi fiyatlarının 600 bin TL'den başlaması bekleniyor. Projede teslimler ise 2016 Haziran'da yapılacak. 22 adet daireden meydana gelen Vien Ataşehir projesi 1.200 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 3+1 ve 5+2 konut seçeneklerinin yer aldığı Vien İnşaat Ataşehir satılık daire alanları 120 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. 

Zemin+11 katlı tek bloktan meydana gelen Vien İnşaat Ataşehir projesi butik konsepti ile dikkat çekiyor. Projede 2+1 normal dairelerin yanı sıra 5+2 dubleks dairelere de yer veriliyor. Ataşehir'de Kocasinan Caddesi üzerinde inşa edilen Vien İnşaat Ataşehir projesinde 3+1 daire büyüklükleri 120 metrekare, 5+2 dubleks daire büyüklükleri ise 200 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Vien Ataşehir projesinde kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi özellikler yer alıyor. Projenin dairelerinde ise ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer alıyor. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun koşullarda hayata geçirilen Vien İnşaat Ataşehir projesinde teslimler 2016 yılı Haziran ayında başlayacak. 

Vien İnşaat Ataşehir fiyatlarının ise 600 bin TL ile 800 bin TL arasında değişmesi bekleniyor. Vien İnşaat Ataşehir projesinde daire sahibi olmak isteyenler için kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor. Lüks ayrıntılar ile donatılan Vien Ataşehir projesinde dairelerde birinci kalite ürünler kullanılıyor. Daha önce Şaşkınbakkal, Göztepe ve Şişli'de kat karşılığı inşaat yapmış olan Vien İnşaat, önceki projelerinde ev alanlara yüzde 20 oranında prim kazandırmayı öngörüyor. 

Firma Bilgisi: Vien İnşaat