Villa Gizli Bahçe Projesi özellikleri

Dumankaya İnşaat, Tuzla'da Villa Gizli Bahçe projesiyle, gayrimenkul almak isteyenler için dikkat çekiyor

Villa Gizli Bahçe Projesi özellikleri

Türkiye'nin önde gelen inşaat firmalarından birisi olan Dumankaya İnşaat, Tuzla'da Villa Gizli Bahçe projesiyle, gayrimenkul almak isteyenler için dikkat çekiyor. 256 metrekare ve 270 metrekare arasında değişen ölçülerdeki konutların satış fiyatları ise 1 milyon 323 bin TL'den başlıyor. En yüksek konut fiyatı ise 1 milyon 600 bin lira. Dumankaya İnşaat, bu konutları almanız için banka kredisi kullanımına da izin veriyor.
Villalar için birbirinden geniş bahçeleriyle dikkat çeken projede, bahçe genişlikleri 295 metrekareden başlıyor. En geniş bahçe genişliği ise 945 metrekare. Villa Gizli Bahçe projesi 51 bin metrekarelik geniş bir alana oturuyor. Proje içinde 49 konut bulunuyor.

Eğer konutunuzu peşin ya da banka kredisi ile almak istiyorsanız Dumankaya İnşaat, size % 10'luk bir indirim de sağlıyor. Günümüz şartlarında en önemli sorunlardan birisi olan aracınızı park etme sorununu da geniş otoparklarıyla çözen Dumankaya İnşaat, her villa içinde kendisine ait bir havuz sunuyor. Bu açıdan Villa Gizli Bahçe projesi tam anlamıyla yeşil ve mavinin buluştuğu, geniş yaşam alanlarının tasarlandığı, araçlarınızı rahatça park edebileceğiniz otoparklarıyla sizi çağırıyor.

Villa Gizli Bahçe Projesi konumu
Dumankaya İnşaat'ın Villa Gizli Bahçe Projesinin, konumu ise şehrin ünlü AVM'lerinden olan İstanbul Park, Viamort, Pendorya, Neomarin gibi AVM'lere oldukça yakın bir konumda. Üstüne üstlük Sabiha Gökçen havalimanına da çok yakın.

Proje Bilgisi: Villa Gizli Bahçe